top of page

 Oferta dla firm

2_b.png

Ciekawe zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych

Szukasz ciekawego i kreatywnego pomysłu na imprezę integracyjną dla twojej firmy? A może chciałbyś zorganizować oryginalne zajęcia dla dzieci? Najlepsi instruktorzy z Planety Robotów potrafią zadbać o każdego! Mamy doświadczenie w organizacji spotkań teambuildingowych, mikołajek dla dzieci, pikników rodzinnych, dnia dziecka oraz wielu innych. Na Planecie Robotów doskonale bawią się i uczą dzieci oraz dorośli. Zobacz naszą ofertę skierowaną do firm.

Śmieszne roboty

| Tematyka spotkań dla dorosłych

5_c.png
  • ​Zorganizuj wyjątkową imprezę firmową, dzięki której Twoi pracownicy będą mieli okazję zintegrować się. Będzie to miało ogromny wpływ na polepszenie atmosfery w pracy!

  • Dzięki naszemu dziesięcioletniemu doświadczeniu, wiemy jak zadbać  o jak najlepsze spędzenie czasu

  • Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne oczekiwania stawiają sobie nasi klienci. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście
    i zrealizujemy dla Ciebie dokładnie taki event, jakiego oczekujesz!

Robothon

Robothon to wyzwania grupowe wymagające dużej kreatywności i współpracy. Warsztaty będą podzielone na trzy zagadnienia tematyczne, które uczestnicy będą musieli wspólnie rozwiązać. Całość będzie poprzedzona wstępem merytorycznym, dotyczącym zasad zabawy oraz instrukcji obsługi zestawów robotycznych.  

Dorosli podczas zajęć robotycznych

Zawody Sumo Robotów

Uczestnicy będą mogli zmierzyć się na japońskiej arenie sumo za pomocą robotycznych zawodników sterowanych pilotem. Zawodnicy budują robota z bronią do walki na arenie lub robota spychającego. Gra prowadzona może być w trybie wielu rund na punkty w zależności od ilości zepchnięć lub poziomu zepsucia wrogich robotów.

Zawody Sumo Robotów

Sztafeta robotyczna

Podczas sztafety robotycznej zadaniem jest przetransportowanie palet z materiałami do ciężarówki. Może wydawać się to proste, ale jest jeden haczyk - wykonuje się to z zasłoniętymi oczami! Zadaniem reszty zespołu jest nawigowanie osoby sterującej robotem.

Mężczyzna biorący udział w sztafecie robotów

| Tematyka warsztatów dla dzieci

Podczas pikników rodzinnych w Twojej firmie, na pewno pojawią się również dzieci. Aby uczynić imprezę niezapomnianą dla najmłodszych, z przyjemnością przeprowadzimy warsztaty z robotyki.

Zgodnie z naszą misją zajęcia, które organizujemy łączą dobrą zabawę ze zdobywaniem wiedzy. Zawsze stawiamy na organizację atrakcji biorąc pod uwagę ilość i wiek uczestników. Nasi instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieci. Gwarantujemy, że wyjdą z ogromnym uśmiechem i zdobytą wiedzą, która zagwarantuje zadowolenie również u rodziców. 

Archeolodzy i zgraja robotów

Dzieci biorące udział w wydarzeniu mają niesamowitą szansę spróbowania swoich sił w badaniach archeologicznych przy użyciu nowych technologii. Ich misja jest skomplikowana, ale może przyczynić się do rozwoju nauki! Sterując robotem przy pomocy pilota, uczestnicy muszą zebrać ze specjalnej planszy jak największą ilość klocków. W kolejnym etapie zabawy drużyny losują wzór antycznego klucza i muszą odtworzyć jego kształt ze „zgarniętych” przez siebie lego.

Kreatywne zajęcia z robotyki

Podczas warsztatu uczestnicy budują własne łaziki marsjańskie z elementów LEGO. Po owocnym konstruowaniu przychodzi czas na zabawę. Młodzi robotycy mierzą się z przybyszami z innych planet o ilość zebranych minerałów! Gra polega na poruszaniu się po specjalnej makiecie i sczytywanie koloru ze skał przy pomocy wbudowanego w łazik czujnika. Kolor czerwony oznacza budulec, niebieski - wodę. W konkurencji liczy się szybkość! Nie możemy sobie pozwolić, żeby nasi przeciwnicy zdobyli więcej surowców.  

Zapraszamy do współpracy!

Budowaliśmy roboty z firmami takimi jak: ORLEN, Bosch, Frisco, Questa, Rossmann, Circle K. Organizujemy eventy na terenie całej Polski. Cechuje nas elastyczność, dlatego możemy zmodyfikować każde zajęcia pod Państwa indywidualne wymagania. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa  dyspozycji.

Zadzwoń lub napisz:

tel: 731-471-153

e-mail: eventy@planetarobotow.pl

4_e.png

Nasze referencje

Referencje Rossmann dla Planety Robotów
Referencje Vanity style dla Planety Robotów
Referencje OMG events dla Planety Robotów
Referencje  LeanForge dla Planety Robotów
bottom of page