top of page

 Oferta dla firm

2_b.png

Ciekawe zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych

Szukasz ciekawego i kreatywnego pomysłu na imprezę integracyjną dla twojej firmy? A może chciałbyś zorganizować oryginalne zajęcia dla dzieci? Najlepsi instruktorzy z Planety Robotów potrafią zadbać o każdego! Mamy doświadczenie w organizacji spotkań teambuildingowych, mikołajek dla dzieci, pikników rodzinnych, dnia dziecka oraz wielu innych. Na Planecie Robotów doskonale bawią się i uczą dzieci oraz dorośli. Zobacz naszą ofertę skierowaną do firm.

Roboty

| Tematyka spotkań dla dorosłych

5_c.png
  • ​Zorganizuj wyjątkową imprezę firmową, dzięki której Twoi pracownicy będą mieli okazję zintegrować się. Będzie to miało ogromny wpływ na polepszenie atmosfery w pracy!

  • Dzięki naszemu dziesięcioletniemu doświadczeniu, wiemy jak zadbać  o jak najlepsze spędzenie czasu

  • Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne oczekiwania stawiają sobie nasi klienci. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście
    i zrealizujemy dla Ciebie dokładnie taki event, jakiego oczekujesz!

Robothon

Robothon to wyzwania grupowe wymagające dużej kreatywności i współpracy. Warsztaty będą podzielone na trzy zagadnienia tematyczne, które uczestnicy będą musieli wspólnie rozwiązać. Całość będzie poprzedzona wstępem merytorycznym, dotyczącym zasad zabawy oraz instrukcji obsługi zestawów robotycznych.  

Uczestnicy Robothonu

Zawody Sumo Robotów

Uczestnicy będą mogli zmierzyć się na japońskiej arenie sumo za pomocą robotycznych zawodników sterowanych pilotem. Zawodnicy budują robota z bronią do walki na arenie lub robota spychającego. Gra prowadzona może być w trybie wielu rund na punkty w zależności od ilości zepchnięć lub poziomu zepsucia wrogich robotów.

Zawody Sumo Robotów

Sztafeta robotyczna

Podczas sztafety robotycznej zadaniem jest przetransportowanie palet z materiałami do ciężarówki. Może wydawać się to proste, ale jest jeden haczyk - wykonuje się to z zasłoniętymi oczami! Zadaniem reszty zespołu jest nawigowanie osoby sterującej robotem.

Mężczyzna biorący udział w sztafecie robotów

| Tematyka warsztatów dla dzieci