Eventy oraz integracje online

Indywidualny scenariusz imprezy w Twojej firmie. Tematyczne afterhours, dodatkowe atrakcje podczas organizowanych przez Was eventów, integracje online. Przygotowujemy warsztaty dla dzieci i dorosłych, pikniki, przeróżne atrakcje z robotyką w tle! Byliśmy gośćmi na rodzinnych imprezach w firmach, gdzie organizowaliśmy rozrywkę dla dużych i małych. Niezależnie od wieku, każdy miał taką samą frajdę!

Budowanie robotów Lego Mindstorms EV3 i programowanie to również doskonały sposób na spędzenie czasu po pracy. Chcecie się bliżej poznać? Rywalizować między sobą w ciekawych konkurencjach? Wrócić do czasów dzieciństwa? Budowaliśmy roboty z firmami takimi jak: ORLEN, Bosch, Best Western Plus Q Hotel, Hotel Ossa, Questa, Rossmann, Circle K. Organizujemy eventy na terenie całej Polski oraz w formie spotkań online.

Kadra Planety Robotów to kreatywni pasjonaci technologii. Projekty naszych instruktorów zaskakują na wydarzeniach naukowych oraz rozrywkowych. Setki godzin spędzonych na konstruowaniu właśnie po to, abyście mogli spędzić niesamowity czas na imprezie w Waszej firmie. 

Nasze atrakcje

Nowość! Integracje dla firm w wersji online

Już teraz nasze warsztaty z robotyki i programowania dla firm dostępne również w wersji online! Połączymy się zdalnie przez platformę Microsoft Teams, przekażemy dane do logowania do potrzebnych aplikacji oraz dostarczymy niezbędne fizycznie elementy na wskazany przez Państwa adres! W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

warsztaty

Warsztaty z robotyki

Uczestnicy pod opieką instruktorów zgłębiają wiedzę z zakresu robotyki. W trakcie warsztatów budujemy maszyny jeżdżące, kroczące, mówiące, rozpoznające kolory. Możemy „nauczyć” nasze roboty niemal nieograniczonych czynności. Dla najbardziej dociekliwych, zajęcia mogą zostać wzbogacone o programowania! Posiadamy wiele scenariuszy warsztatów z robotyki, m.in. Misja na Marsa, Robotyczy Turniej, Labirynt. Możemy również indywidualnie dopasować tematykę warsztatów do Państwa potrzeb!

Warsztaty sugerowane na: 

- imprezy integracyjne rodzic-dziecko 

- integracje dla firm, w których ważna jest praca zespołowa

- integracje online (potrzebny sprzęt dostarczymy na wskazany adres)

Programowanie własnej gry

Warsztaty, podczas których zaprogramujemy grę „skaczącego dinozaura”, która oryginalnie wyświetla nie w przeglądarce podczas braku połączenia z Internetem. Wykorzystamy do tego podstawy języka C++ oraz zestawy edukacyjne Arduino Uno lub aplikację internetową TinkerCad, które umożliwiają naukę prostej elektroniki! Każdy uczestnik zaprogramuje samodzielnie grę, a na koniec wszyscy weźmiemy udział w zawodach!

Warsztaty sugerowane na: 

- integracje dla firm

- integracje online 

- integracje dla młodzieży

ardo.png
strefa lego

Kreatywna strefa LEGO

Kolorowe maty, wygodne pufy, stoiska do kreatywnej zabawy i przede wszystkim niezliczona ilość klocków - tak wygląda nasza Strefa LEGO. Budujemy miasta, wymarzone domki dla lalek, obiekty w tematyce Minecraft oraz wiele innych. Zabawy są animowane przez opiekunów, którzy dbają o to, bo wszystkie dzieci czuły się swobodnie. 

 

Dodatkowo: Robotyka z Photonem

Dla dzieci w wieku 3-6 lat: Animacje z Photonem 

Photon to interaktywny robot, który przy pomocy specjalnych aplikacji uczy dzieci liczb, kolorów, angielskich słówek i wielu innych. 

Robothon

Wydarzenie w formie konkursu!  Robothon to trudne wyzwania grupowe wymagające dużej kreatywności i współpracy. Przygotowaliśmy rozbudowane scenariusze oparte na współczesnych zagadnieniach nauki i technologii. To kreatywna zabawa z elementami zdrowej rywalizacji.

Tematyka oraz poziom trudności Robothonu jest dostosowywana do specyfiki wydarzenia oraz wieku uczestników. 

Warsztaty sugerowane na: 

- integracje dla firm

- konkurs na wydarzeniu szkolnym

- integracje online 

labirynt
IMG-0151.jpg

Projekty specjalne

Nasz zespół uwielbia robotykę i bardzo się cieszymy, gdy mamy możliwość stworzenia niezwykłego projektu. Budujemy roboty na potrzeby różnych wydarzeń. Jest to świetny sposób na promocję nauki i technologii. 

Podczas eventów możemy wykorzystać projekty stworzone przez naszych instruktorów w ramach Koła Projektowego lub stworzyć nowe inicjatywy, dopasowane do Waszych potrzeb. 

Nasze referencje

Referencje Rossmann
Referencje Vanity style
Referencje OMG events
Referencje  LeanForge

W celu uzyskania szczegółów oferty

skontaktuj się z nami!

 

telefon: 731 471 153

e-mail: eventy@planetarobotow.pl 

robot lego