Imprezy integracyjne oraz Eventy

Indywidualny scenariusz imprezy w Twojej firmie. Integracja, tematyczne afterhours, dodatkowe atrakcje podczas organizowanych przez Was eventów. Przygotowujemy warsztaty dla dzieci i dorosłych, pikniki, przeróżne atrakcje z robotyką w tle! Byliśmy gośćmi na rodzinnych imprezach w firmach, gdzie organizowaliśmy rozrywkę dla dużych i małych. Niezależnie od wieku, każdy miał taką samą frajdę!

Budowanie robotów Lego Mindstorms EV3 to również doskonały sposób na spędzenie czasu po pracy. Chcecie się bliżej poznać? Rywalizować między sobą w Lego-konkurencjach? Wrócić do czasów dzieciństwa? Budowaliśmy roboty z firmami takimi jak: ORLEN, Bosch, Best Western Plus Q Hotel, Hotel Ossa, Questa, Rossmann, Circle K. Organizujemy eventy na terenie całej Polski!

Kadra Planety Robotów to kreatywni pasjonaci technologii. Projekty naszych instruktorów zaskakują na wydarzeniach naukowych oraz rozrywkowych. Setki godzin spędzonych na konstruowaniu właśnie po to, abyście mogli spędzić niesamowity czas na imprezie w Waszej firmie. 

Nasze atrakcje

Warsztaty z robotyki

Uczestnicy pod opieką instruktorów zgłębiają wiedzę z zakresu robotyki. W trakcie warsztatów budujemy maszyny jeżdżące, mówiące, rozpoznające kolory. Możemy „nauczyć” nasze roboty niemal nieograniczonych czynności. Dla najbardziej dociekliwych, zajęcia mogą zostać wzbogacone o programowania! 

Warsztaty sugerowane dla: 

-dzieci w wieku 6-16 lat 

-na imprezy integracyjne rodzic-dziecko 

-integracja dla firm, w których ważna jest praca zespołowa i kreatywność 

Kreatywna strefa LEGO

Kolorowe maty, wygodne pufy, stoiska do kreatywnej zabawy i przede wszystkim niezliczona ilość klocków - tak wygląda nasza Strefa LEGO. Budujemy miasta, wymarzone domki dla lalek, obiekty w tematyce Minecraft oraz wiele innych. Zabawy są animowane przez opiekunów, którzy dbają o to, bo wszystkie dzieci czuły się swobodnie. 

 

Dodatkowo: Robotyka z Photonem

Dla dzieci w wieku 3-6 lat: Animacje z Photonem 

Photon to interaktywny robot, który przy pomocy specjalnych aplikacji uczy dzieci liczb, kolorów, angielskich słówek i wielu innych. 

Robothon

Trudne wyzwania grupowe wymagające dużej kreatywności i współpracy. Przygotowaliśmy rozbudowane scenariusze oparte na współczesnych zagadnieniach nauki i technologii. Tematyka oraz poziom trudności Robothonu jest dostosowywana do specyfiki wydarzenia. 

Projekty specjalne

Nasz zespół uwielbia robotykę i bardzo się cieszymy, gdy mamy możliwość stworzenia niezwykłego projektu. Budujemy roboty na potrzeby różnych wydarzeń. Jest to świetny sposób na promocję nauki i technologii. 

Podczas eventów możemy wykorzystać projekty stworzone przez naszych instruktorów w ramach Koła Projektowego lub stworzyć nowe inicjatywy, dopasowane do Waszych potrzeb. 

Nasze referencje

Referencje Rossmann
Referencje Vanity style
Referencje OMG events
Referencje  LeanForge

W celu uzyskania szczegółów oferty skontaktuj się z naszą Robo-specjalistką ds. eventów

 Magdalena Osowska

 

telefon: 731 471 000

e-mail: eventy@planetarobotow.pl