top of page

Imprezy dla dzieci

2_b.png

Chciałbyś zorganizować ciekawe warsztaty dla dzieci?  

Organizujemy atrakcje na piknikach firmowych, imprezach integracyjnych, spotkania świątecznych i wielu innych wydarzeniach podczas których zapewniamy oryginalne i ciekawe zajęcia  dla dzieci. Dzień dziecka, święta, czy nawet zwykłe pikniki możemy ożywić warsztatami z robotyki.

Zgodnie z naszą misją imprezy, które organizujemy łączą dobrą zabawę ze zdobywaniem wiedzy. Zawsze stawiamy na organizację atrakcji biorąc pod uwagę ilość i wiek uczestników. Nasi instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieci. Gwarantujemy, że wyjdą z ogromnym uśmiechem i zdobytą wiedzą, która zagwarantuje zadowolenie również u rodziców. 

| Tematyka warsztatów

Archeolodzy i zgraja robotów

Dzieci biorące udział w wydarzeniu mają niesamowitą szansę wzięcia udziału w badaniach archeologicznych przy użyciu nowych technologii. Ich misja jest skomplikowana, ale może przyczynić się do rozwoju nauki! Sterując robotem przy pomocy pilota, uczestnicy muszą zebrać ze specjalnej planszy jak największą ilość kloców. W kolejnym etapie zabawy drużyny losują wzór antycznego klucza i muszą odtworzyć jego kształt ze „zgarniętych” przez siebie lego.

Roboty LEGO Mindstorms EV3

Misja na Marsa

Podczas warsztatu uczestnicy budują własne łaziki marsjańskie z elementów LEGO. Po owocnym konstruowaniu przychodzi czas na zabawę, podczas której Młodzi Robotycy mierzą się z przybyszami z innych planet o ilość zebranych minerałów! Gra polega na poruszaniu się po specjalnej makiecie i sczytywanie koloru ze skał przy pomocy wbudowanego w łazik czujnika. Kolor czerwony oznacza budulec, niebieski - wodę. W konkurencji liczy się szybkość! Nie możemy sobie pozwolić, żeby nasi przeciwnicy zdobyli więcej surowców.  

Zawody SUMO robotów

Zapraszamy do współpracy!

Cechuje nas elastyczność, dlatego możemy zmodyfikować każde zajęcia pod indywidualne wymagania. Jesteśmy do dyspozycji, w razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z biurem.  

bottom of page