Wzór graficzny

Harmonogram zajęć

rok szkolny 2020/2021

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

​🏫 O zajęciach:

W ciągu roku szkolnego prowadzimy zajęcia w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Poznaniu oraz Łodzi. Warsztaty są dedykowane uczniom szkół podstawowych. Program zajęć jest dostosowany do wieku i umiejętności uczestników. Na zajęcia z LEGO Robotyki zapraszamy dzieci wieku 6-12. Młodzieży w wieku 12-15 lat poświęcone są nieco bardziej wymagające zajęcia z programowania w języku Python i C++. Dla fanów Minecraft w wieku 7-9 lat przygotowaliśmy nasze specjalne kursy programowania

❗ Uwaga:

Nie wszystkie lokalizacje są jeszcze potwierdzone. Finalne miejsca zostaną ustalone w 2-3 tygodniu września. Zachęcamy do zapisu już teraz - dzięki temu otrzymają Państwo gwarancję miejsca.

❗ Uwaga:to pole to zmienna

Wrocław

T: 888 357 988

Pon.-pt.: 8:00-17:00

wro@planetarobotow.pl

💸Cena:

Płatność za zajęcia może być zrealizowana na różne sposoby:

  • z góry za cały rok

  • w 2 ratach za semestr z góry

  • w 4 ratach za trymestr z góry

Ceny poszczególnych zajęć znajdują się w tabeli poniżej:

arrow&v
arrow&v
Miasto
Lokalizacja
Adres
Dzień tygodnia
Godziny spotań
Data rozpoczęcia
Rodzaj zajeć
Grupa wiekowa
Cena za cały rok
Cena za semestr
Cena ratalna
ZSP w Długołęce
ul. Słowackiego, Długołęka
Środa
13:30-15:00
21.10.2020
MC
7-12
1200
600
350
Wrocław
Biuro Planeta (7 spotkań)
ul. Macedońska 29, Wrocław
Sobota
16:00-18:00
6.03.2021
C++
12-16
490
490
Wrocław
Biuro Planeta Robotów (Gr2)
ul. Macedońska 29, Wrocław
Sobota
12:00-13:30
6.02.2021
MS
6-9
700
450
Wrocław
Biuro Planeta Robotów (Gr1)
ul. Macedońska 29, Wrocław
Sobota
10:00-11:30
6.02.2021
MS
6-9
700
450
Wrocław
Biuro Planeta Robotów (Gr3)
ul. Macedońska 29, Wrocław
sobota
14:00-15:45
21.11.2020
MS
6-12
1400
800
450
Warszawa
Szkoła Podstawowa Heliantus
ul. Bażancia 18
czwartek
15:00 - 16:30
08.10.2020
MC
7 - 10
1500
800
450
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 60
ul. Kazimierza Odnowiciela 2
Wtorek
13:40 - 14:10
06.10.2020
MC
1100
600
325
Gdańsk
Szkoła Językowa Ambit
ul. Targ drzewny 3/7
sobota
12:00 - 13:30
10.10.2020
MC
1400
750
425
Wrocław
PPM Zajezdnia
ul. Legnicka 65, Wrocław
Czwartek
17:00-19:00
08.10.2020
MS
6-12
1400
800
450
Wrocław
Biuro Planeta (10 spotkań)
ul. Macedońska 29, Wrocław
Wtorek
17:30-19:30
2.03.2021
C++
12-16
490
490
Kraków
Szkoła Pijarzy
ul. Dzielskiego 1
Wtorek
13:00 - 14:30
06.10.2020
MC
1100
600
325
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 60
ul. Kazimierza Odnowiciela 2
Wtorek
13:40 - 15:10
06.10.2020
MS
6-12
1100
600
325
Kraków
Szkoła Pijarzy
ul. Dzielskiego 1
Wtorek
14:30 - 16:00
29.09.2020
MC
1100
600
325
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 103
os. Kolorowe 29
Piątek
13:00 - 14:30
02.10.2020
MC
1100
600
325
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 50
ul. Katowicka 28
Środa
15:15 - 16:45
30.09.2020
MS
6-12
1100
600
325
Kraków
Szkoła Pijarzy
ul. Dzielskiego 1
Środa
14:30 - 16:00
08.10.2020
MS
6-12
1100
600
325
Kraków
Szkoła Pijarzy
ul. Dzielskiego 1
Czwartek
14:00 - 16:00
09.10.2020
MS
6-12
1100
600
325
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 47
ul. Myśliwska 64
Piątek
14:30 - 16:00
02.10.2020
MS
6-12
1100
600
325
Kraków
Szkoła Pijarzy
ul. Dzielskiego 1
Piątek
14:30 - 16:00
02.10.2020
MS
6-12
1100
600
325
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 60
ul. Kazimierza Odnowiciela 2
Poniedziałek
13:40 - 15:10
05.10.2020
MS
6-12
1100
600
325
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 47
ul. Myśliwska 64
Poniedziałek
15:15 - 16:45
05.10.2020
MC
1100
600
325
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 50
ul. Katowicka 28
Czwartek
16:10 - 17:40
08.10.2020
MC
1100
600
325
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 103
os. Kolorowe 29
Piątek
14:30 - 16:00
02.10.2020
MS
6-12
1100
600
325
Kraków
Szkoła Pijarzy
ul. Dzielskiego 1
Piątek
13:00 - 14:30
09.10.2020
MC
1100
600
325
Kraków
Szkoła Podstawowa nr 68
ul. Porzeczkowa 3
Czwartek
16:15 - 17:45
01.10.2020
MC
1100
600
325
Warszawa
Domek robotyki
ul. Włoska 8
Sobota
14:00 - 17:00
06.02.2021
C++
12 - 15
490
490
Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
ul. Obrzeżna 12A
Czwartek
15:30 - 17:00
09.10.2020
MC
7 - 10
1500
800
450
Warszawa
Domek robotyki
ul. Włoska 8
Sobota
12:00 - 13:30
10.10.2020
MC
7 - 10
1500
800
450
Wrocław
SP nr 91
ul. Sempołowskiej 54, Wrocław
Poniedziałek
14:15-16:15
05.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 6
ul. Gorlicka 25, Wrocław
Poniedziałek
15:15 -17:15
05.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 43
ul. Grochowa 36-38, Wrocław
Poniedziałek
15:30-17:30
05.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 113
Ul. Zemska 16c, Wrocław
Poniedziałek
14:30-16:30
28.09.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
WIS
ul. Racławicka 101, 53-149 Wrocław
Poniedziałek
14:55-16:25
28.09.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
Montessori
ul. Wrocławska 25, 55-080 Mokronos Górny
Poniedziałek
15:45-17:15
05.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 23
ul. Pawia 37, Wrocław
Wtorek
15:45-17:45
06.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 77
ul. Św.Jerzego 4, Wrocław
Wtorek
14:50-16:50
13.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 1
ul. Nowowiejska 78, Wrocław
Wtorek
15:30-17:30
06.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 84
ul. Górnickiego 20, Wrocław
Wtorek
15:15-17:15
06.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 71
ul. Podwale 57, Wrocław
środa
15:30-17:30
30.09.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP w Kiełczowie
ul. Szkolna 3, 55-093 Kiełczów
środa
17:15-19:15
21.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 66
ul. E. Dembowskiego 39, Wrocław
Czwartek
14:30-16:30
01.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP Nr 90
ul. Orzechowa 62, Wrocław
Czwartek
14:40-16:40
01.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 15
ul. L. Solskiego 13, Wrocław
Czwartek
14:00-16:00
15.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 50
ul. Czeska 38, Wrocław
Piątek
14:45-16:45
09.10.2020
MS
6 - 9
1400
800
450
Wrocław
SP nr 107
ul. Prusa 64, Wrocław
Piątek
14:35-16:35
02.10.2020
MS
6-12
1400
800
450
Poznań
PERFECT Centrum Edukacji
ul. Św. Marcin 26/15
sobota
10:00 - 11:30
10.10.2020
MS
6 - 9
1400
750
425
Łódź
Sala Konferencyjna OCSSO. S.C
ul. Sienkiewicza 59
sobota
10:00 - 11:30
10.10.2020
MS
6 - 9
1400
750
425
Gdańsk
Szkoła Językowa Ambit
ul. Targ drzewny 3/7
sobota
10:00 - 11:30
10.10.2020
MS
6 - 9
1400
750
425
Lublin
Lublin Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA
ul. Jutrzenki 22
sobota
10:00 - 11:30
10.10.2020
MS
6 - 9
1400
750
425
Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
ul. Obrzeżna 12A
wtorek
15:30 - 17:00
06.10.2020
MS
6 - 9
1500
800
450
Warszawa
Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka w Warszawie
ul. Teresińska 9
Czwartek
14:15 - 15:45
08.10.2020
MS
6 - 9
1500
800
450
Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza
ul. Jasielska 49/53
Czwartek
16:00 - 17:30
08.10.2020
MS
6 - 9
1500
800
450
Warszawa
Szkoła Podstawowa Heliantus
ul. Bażancia 18
Piątek
15:00 - 16:30
09.10.2020
MS
6 - 9
1500
800
450
Warszawa
Domek robotyki
ul. Włoska 8
Sobota
10:00 - 11:30
10.10.2020
MS
6 - 9
1500
800
450
Warszawa
Domek robotyki
ul. Włoska 8
Sobota
14:00 - 15:30
10.10.2020
MS
10 - 12
1500
800
450
Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 389
ul. Smocza 19
środa
17:00 - 18:30
07.10.2020
MS
6 - 9
1500
800
450
Poznań
PERFECT Centrum Edukacji
ul. Św. Marcin 26/15
sobota
12:00 - 13:30
10.10.2020
MC
7 - 10
1400
750
425
Łódź
Sala Konferencyjna OCSSO. S.C
ul. Sienkiewicza 59
sobota
12:00 - 13:30
10.10.2020
MC
7 - 10
1400
750
425
Lublin
Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA
ul. Jutrzenki 22
piątek
16:10 - 18:00
09.10.2020
MS
7 - 10
1400
750
425
Lublin
Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA
ul. Jutrzenki 22
sobota
12:00 - 13:30
10.10.2020
MC
7 - 10
1400
750
425
Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 168
ul. Zwycięzców 44
Czwartek
15:00 - 16:30
08.10.2020
MS
6 - 9
1500
800
450
2.png