top of page

Klub Planety Robotów

Robot LEGO Mindstorms

Klub Planety Robotów to miejsce, które daje młodym entuzjastom nauk ścisłych przestań do rozwijania swoich zdolności, zainteresowań oraz dobrej zabawy. Dzieci uczą się współpracy ze swoimi równieśnikami oraz są zachęcane do dzielenia się ze sobą nawzajem wiedzą i doświadczeniem. Nasza społeczność jest nastawiona nie tylko na edukację, ale również interakcje i stworzenie przestrzeni, w której każdy będzie czuł się swobodnie i komfortowo.

 

Dla członków Klubu Planety Robotów oferujemy również dodatkowe udogodnienia oraz promocje.

Co daje członkostwo w Klubie Planety Robotów?

Grupa edukacyjno-rozrywkowa na platformie Discord  to miejsce, zrzeszająca młodych Robotyków, w którym dzieci, pod naszą opieką i nadzorem, mogą dzielić się swoimi umiejętnościami oraz doświadczeniem.

Discord to platforma, która umożliwia komunikację przez wiadomości głosowe, tekstowe, graficzne i video. Dzięki aplikacji możemy dzielić się z naszymi uczniami materiałami naukowymi, rozrywkowymi, organizować lekcje live oraz tworzyć społeczność, która jest ze sobą w stałym kontakcie. 

Grupa jest dostępna dla wszystkich chętnych osób. W przestrzeni otwartej dzielimy się ciekawostkami, informacjami i materiałami rozrywkowymi, które dotyczą tematyki naszych zajęć.
 

Na platformie umieszczamy również materiały premium, które są dostępne wyłącznie dla członków Klubu Planety Robotów. Nasi klubowicze mają dostęp do:

  • Regularnych zajęć na żywo z Robotyki LEGO Mindstorms - każdy czwartek o godzinie 16:00

  • Przedpremierowych lekcji z Minecraft: Education Edition z możliwością konsultacji zagadnień z instruktorem Planety Robotów

Nie wiesz jak działa platforma Discord?

sdfg.png

Przeczytaj na naszym blogu artykuł, w którym krok po kroku tłumaczymy jak stworzyć konto oraz poruszać się po platformie.

Voucher o wartości 50 zł na wszystkie usługi Planety Robotów

Voucher jest o wartości członkostwa w Klubie Robotyki. Można go wykorzystać na nasze półkolonie letnie i zimowe, kolonie oraz zajęcia stacjonarne.

Konsultacje on-line z Instruktorem Robotyki

W każdy czwartek o godzinie 16:00 na platformie Discord odbywają się zajęcia z Robotyki LEGO Mindstorms. Podczas ich trwania, uczestnicy będą mogli konsultować się z Instruktorem i korzystać z jego pomocy.

Na grupie Discord, uczniowie mają również możliwość zadawania pytań dotyczączych zajęć z Minecraft: Education Edition.

Oprócz tego, członkowie Klubu Planety Robotów mogą korzystać z chatu na platformie. Nasi instruktorzy chętnie rozwieją wszystkie wątpliwości związane z naszymi warsztatami.

Konto Microsoft do Minecraft: Education Edition

Dostęp do platformy Minecraft: Education Edition nie jest darmowy. Po dołączeniu do Klubu Planeciaków, nasi uczniowie otrzymują login i hasło do własnego konta Microsoft.

Dodatkowo dzięki danym do logowania do konta, nasi klubowicze mają dostęp do całego pakietu Microsoft Office.

Dowiedz się więcej o naszych zajęciach on-line

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z Klubem Planety Robotów, jesteśmy do Państwa dyspozycji :)

Kontakt:​

e-mail: waw@planetarobotow.pl

  • YouTube

Subskrybuj nasz kanał na Youtube,

aby być na bieżąco z nowościami!

Formularz zapisu do Klubu Planety Robotów

Jednorazowa opłata

członkowska: 50 zł

Zobacz również ofertę półkolonii 2020 🏕️

Wakacje z robotami w Twoim mieście!

bottom of page