top of page

Koło Projektowe Planety Robotów

Naszą główną działalnością jest organizacja interaktywnych zajęć z robotyki dla dzieci i młodzieży. Aby nasze warsztaty odbywały się na wysokim poziomie, cały czas staramy się poszerzać umiejętności naszej kadry. W tym celu powstało Koło Projektowe Planety Robotów. 

W ramach działalności Koła Projektowego realizujemy inicjatywy, które są pomysłami zarówno naszych instruktorów, jak również współpracujących z nami klientów. Projekty, oprócz rozwijania naszych robotycznych zdolności, są bazą do kolejnych scenariuszy warsztatów i eventów. 
 

Terminal przeładunkowy

Projekt jest stworzony z dużej makiety inspirowanej kopalnią z torami, po których jeździ kolejka oraz z suwnicy, która jest torem dla chwytaka. Eksponat angażuje dwójkę dzieci - jedno steruje kolejką, a drugie chwytakiem. Zabawa polega na wydobyciu z kopalni jak największej ilości surowca. 

Tor napędzany rowerami 

Inicjatywa powstała z chęci stworzenia zrobotyzowanej gry, w której decydująca byłaby fizyczna wytrzymałość uczestników. Podstawą projektu jest tor wyścigowy dla samochodzików. Każdy pojazd ma zamontowany mechanizm który jest zintegrowany z systemem podłączonym do rowerów. Im szybsze pedałowanie, tym wcześniej samochodzik dociera do mety. 

Gra Owocowa Rakieta 

Projekt to gra komputerowa w klimacie LEGO, sterowana owocami lub czymkolwiek innym, co przewodzi prąd. Inicjatywa jest kierowana głównie do najmłodszych dzieci, dlatego schemat zabawy jest jak najbardziej uproszczony. Wystarczy podpiąć specjalne czujniki do naszych owocowych przewodników prądu i pobijać rekordy! 

IMG_20190806_182910.jpg
IMG_20190601_123259.jpg

Prezentacja wybranych projektów

7A1A1586.jpg

Stworzymy niezwykły projekt specjalnie dla Ciebie

Działalność Koła Projektowego Planety Robotów nie ogranicza się do tworzenia wewnętrznych projektów, ale również do realizowania pomysłów naszych klientów. Jeśli chcecie zorganizować nietypowy event dla pracowników organizacji lub zastanawiacie się nad stworzeniem robotycznego gadżetu, który będzie symbolem waszej firmy, ale nie wiecie, jak zabrać się do przekucia pomysłów w rzeczywistość - chętnie wam w tym pomożemy! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą robotyczną inicjatywę! 

Chcesz tworzyć projekty razem z nami?

Jeśli jesteś pasjonatem robotyki, masz otwartą głowę, pełną nietypowych pomysłów - odezwij się do nas! Cały czas poszerzamy naszą kadrę o ludzi, którzy tak ja my, chcą powiększać swoje umiejętności, uczestniczyć oraz inicjować ciekawe projekty oraz dzielić się z innymi swoim zaangażowaniem i kreatywnością. 

bottom of page