top of page

Przeżyj prawdziwe

Robotyczne
wakacje

Kolonie dla dzieci 2020

Zapraszamy na kolonie z LEGO robotyką. Wyjazd z Planetą Robotów to 10 dni kreatywnej nauki, eksperymentów, zabaw, ognisk i wycieczek. Razem zbudujemy i zaprogramujemy roboty naszych marzeń, stworzymy niesamowite projekty z klocków oraz przeżyjemy mnóstwo niezapomnianych przygód.

Wybierz lokalizację:

Product_EV3ERSTORM_Square.png
Lokalizacje

W tym roku nie organizujemy kolonii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii letnich :)

Nasze kolonie są dedykowane dzieciom w wieku 7-13 lat. Podczas wyjazdów będziemy budowali i programowali roboty, brali udział w kreatywnych grach i zabawach, uczestniczyli w ciekawych wycieczkach i przeżywali niesamowite przygody!

 

W tym sezonie mamy do wybory dwie lokalizacje - ośrodek „Młynik” w malowniczym, mazurskim Mrągowie oraz „Olimp” w nadmorskim Zelistrzewie. Obydwa kompleksy są bardzo dobrze dostosowane do przyjmowania grup dzieci.

Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem kolonii będą czuwali doświadczeni instruktorzy robotyki, animatorzy, certyfikowani wychowawcy oraz kierownik. Kolonie letnie trwają 10 dni i są skierowane zarówno do dzieci, które miały wcześniej doświadczenie z robotyką, jak i nowicjuszy.

P1033643.jpg
P1033554.jpg

Warsztaty z robotyki

Każdego dnia odbędą się warsztaty z robotyki - w bloku porannym i popołudniowym (chyba, że będą zaplanowane inne atrakcje w tym czasie). Uczestnicy kolonii letnich zostaną podzieleni na grupy wg wieku i umiejętności. Będziemy budowali, programowali i testowali najróżniejsze konstrukcje. Podczas kolonii powstaną roboty inspirowane zwierzętami, humanoidy, autonomiczne pojazdy i wiele innych.

Na naszych warsztatach stawiamy na kreatywność i pozostawiamy swobodę dzieciom przy rozwiązywaniu problemów. Przy realizacji pomysłów pomagają doświadczeni instruktorzy Planety Robotów.

Gwarantujemy

  • Bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę pod okiem wykwalifikowanej kadry 

  • Kolonie sprawdzone pod kątem organizacyjnym, zgłoszone i zatwierdzone przez MEN

  • Ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika

  • Przejazd autokarem z Wrocławia, Łodzi oraz Warszawy

  • Wszystkie wycieczki w cenie kolonii

  • 4 posiłki dziennie

  • Dyplomy pamiątkowe

Relacja z kolonii 2019

P1033653.jpg

​Zobacz relację z kolonii 2019 w malowniczym Młyniku. Przeczytaj o atrakcjach, wycieczkach, zajęciach z robotyki oraz naszej lokalizacji.

Zapraszamy na kolonie 2020