#KosmicznyKonkurs

Konkurs składa się z czterech wyzwań, które będą udostępniane raz w tygodniu od 2 do 23 czerwca. Zadania konkursowe będą polegały na uruchomieniu wyobraźni i stworzeniu najciekawszych konstrukcji lub przedmiotów z klocków oraz produktów artystycznych takich jak papier, bibuła czy plastelina. Każde wyzwanie będzie dokładnie opisane w poniższych polach.

#KosmicznyKonkurs1

?

#KosmicznyKonkurs2

?

#KosmicznyKonkurs3

?

#KosmicznyKonkurs4

?

Gdzie wysyłać prace konkursowe?

Wszystkie prace prosimy o umieszczanie na platformie Discord na kanale ogólnym. Jeśli nie wiesz, czym jest Discord i jak z niego korzystać, koniecznie przeczytaj naszą instrukcje, w której krok po kroku wszystko wyjaśniamy. Aby dodać zdjęcie pracy należy wejść na kanał #ogólny, nacisnąć plusik i wybrać obraz z komputera. Przy umieszczaniu zdjęcia pojawia się możliwość dodania komentarza, wpisujemy w nim #kosmucznykonkurs1, 2, 3 lub 4, w zależności od wyzwania.

Nagrody

Pięćdziesiąt osób z najlepszymi wynikami otrzyma od nas upominki. Trzy osoby, których prace zostały przez nas najlepiej ocenione, otrzymają zestawy LEGO o wartości 400-600 zł każda.

Chcesz wziąć udział w konkursie a minął już kolejny tydzień od jego startu? Nic nie szkodzi! Wystarczy, że nadrobisz poprzednie prace :)

Masz pytanie odnośnie konkursu?

Skontaktuj się z nami!

tel.: 731 471 482

e-mail: waw@planetarobotow.pl

Przeczytaj szczegółowe zasady konkursu oraz przyznawania nagród.