Witaj na Planecie Robotów

3_e.png

Robotyka to multidyscyplinarna dziedzina czerpiąca wiedzę między innymi z informatyki, elektroniki, mechaniki, projektowania 3D i budowy maszyn. Lista dziedzin nauki

w których możemy ją odnaleźć jest niezwykle długa i cały czas rozrasta się z niesamowitą prędkością. 

To wszystko powoduje, że przyszłe zawody będą wymagały multispecjalistów. Planeta Robotów to miejsce w którym dzieci już od najmłodszych lat mają okazję zgłębiać świat technologii. Uczymy je poprzez zabawę, rozbudzając w nich pasję

do nauki. Cały czas śledzimy najnowsze osiągnięcia robotyki szukając nowych pomysłów

na ulepszenie naszych warsztatów i podejmując się nowych projektów.
 

1_e.png

Naszą misją jest rozbudzanie pasji do robotyki oraz programowania u dzieci i dorosłych.

Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości nasi uczniowie będą budować niesamowite roboty, które będą pomagały ludziom. Nasze warsztaty to przede wszystkim kreatywne wykorzystywanie zdobytej wiedzy, pozwalające na wszechstronny rozwój! 

Warsztaty.png

Warsztaty z robotyki

Naszą główną działalnością są zajęcia edukacyjne z robotyki. Wykorzystujemy do tego złożone środowisko do ogólnego nauczania STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Podczas naszych warsztatów projektujemy, budujemy, programujemy i testujemy roboty na różnych poziomach, dostosowanych do wieku i poziomu zaawansowania uczestników.

Współpraca.png
Eventy.png

Eventy

Indywidualna impreza w Twojej firmie, dodatkowe atrakcje podczas organizowanych eventów czy integracja dla pracowników z dziećmi – nasza bogata oferta świetnie się tam sprawdzi. Jesteśmy bardzo elastyczni i bezproblemowo dopasujemy wszystko pod Państwa wymagania. Budowaliśmy roboty z firmami takimi jak: ORLEN, Bosch, Frisco, Questa, Rossmann, Circle K. Organizujemy eventy na terenie całej Polski.

Dołącz do nas

Niezależnie czy jesteś młody czy dorosły, czy miałeś wcześniej doświadczenie z robotyką, czy też chciałbyś się jej nauczyć. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi (rodzice, nauczyciele, studenci, pasjonaci robotyki i technologii), jak również z instytucjami i organizacjami (szkoły, fundacje

i stowarzyszenia, firmy prywatne, inne organizacje). Jeżeli chciałbyś wesprzeć naszą misję edukacyjną, stworzyć wspólny projekt lub nauczyć się robotyki - zapraszamy do kontaktu.

Koło projektowe.png

Koło projektowe

Koło naukowe odpowiedzialne jest za zaawansowane projekty technologiczne, wykorzystując przy tym różne narzędzia. Rozwój naszego Zespołu jest kluczowy, ponieważ stawiamy na ciągły rozwój naszych instruktorów i to dzięki niemu możemy utrzymywać nasze warsztaty na najwyższym poziomie.