Zajęcia pozalekcyjne 2022/2023

Naszym największym celem jest zaszczepienie pasji do nauki już

u najmłodszych. W swojej działalności skupiamy się na organizacji kreatywnych zajęć pozalekcyjnych z robotyki i programowania. Wykorzystując przy nich złożone środowisko do ogólnego nauczania STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Wszystkie zajęcia dostosowane są do wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Prowadzimy warsztaty dla dzieci

w niemal każdym wieku, a czasami również dla dorosłych.Planeta Robotów

  

5_a.png
6_a.png
3_e.png
2_a.png
1_a.png

Wybierz miasto i dowiedz się więcej o zajęciach, terminach i cenach:

Zajęcia Stacjonarne 2022/2023

W ciągu roku szkolnego prowadzimy zajęcia edukacyjne w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Wieliczce oraz Tarnowie. Warsztaty dla dzieci są dedykowane uczniom szkół podstawowych. Program zajęć jest dostosowany do wieku i umiejętności uczestników.

4.png

ST@RTER

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w wieku 6-7 lat. Specjalnie dostosowany program do wieku naszych najmłodszych odbiorców. To zajęcia skupiające się wokół nowych technologii, będące idealnym wstępem do zajęć z Robotyki i Programowania.

1.png

PROGRAMOWANIE W MINECRAFT: EDUCATION EDITION

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w wieku 8-11 lat. 

Prowadzone są z wykorzystaniem edukacyjnej wersji ulubionej gry najmłodszych, Minecraft: Education Edition. Uczestnicy rozpoczynają swoją naukę od nauki programowania blokowego w Scratchu.

2.png

ROBOTYKA

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w wieku 8-11 lat. Prowadzone są z wykorzystaniem zestawów LEGO MINDSTROMS. To warsztaty podczas których uczestnicy mają okazje rozwinąć swoją kreatywność budując roboty oraz nauczyć się programowania blokowego.

3.png

PROGRAMOWANIE ARDUINO

Zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży w wieku 12-16 lat. Uczestnicy programują płytkę Arduino UNO przy pomocy języka bazującego na C++. Praktyczne wykorzystanie czujników i innych elementów pozwala lepiej zrozumieć wiedzę z dziedziny elektroniki oraz programowania.

Zamów Zestaw Naukowca

Zestaw naukowca to kompleksowy pakiet do eksperymentów. W pudełku znajdują się produkty potrzebne do samodzielnego wykonania ciekawych doświadczeń, instrukcja oraz gadżety. Dodatkowo do każdego z zestawów stworzyliśmy aplikację z rozszerzoną rzeczywistością, dzięki której będziecie mogli obejrzeć filmiki z przeprowadzenia eksperymentów przez naszych specjalistów oraz dowiedzieć się wielu naukowych ciekawostek. Do wyboru dwa warianty zestawu!

ebook.jpg
MicrosoftTeams-image (28).png

Darmowy e-book edukacyjny

 

W naszym e-booku znajdziecie instrukcje do przeprowadzenia eksperymentów w domowych warunkach, dokładnie opisane pomysły na kreatywne zabawy z wykorzystaniem klocków, przedmiotów codziennego użytku oraz produktów papierniczych; nasz ranking najlepszych programów online do nauki programowania dla dzieci, listę edukacyjnych bajek oraz playlistę z wartościowymi piosenkami dla najmłodszych.

Dodatkowe

Organizujemy wydarzenia w tematyce robotyki dla firm, organizacji oraz osób prywatnych. Scenariusze eventów tworzymy na podstawie własnego doświadczenia oraz preferencji klienta. 

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych dzieci z przyjaznym robotem Photonem. Dzięki niemu nauka liczb, kolorów, roślin i wielu innych to wspaniała zabawa! 

Jeśli Twoje dziecko jest fanem robotyki i nie masz pomysłu na organizację urodzin - dobrze trafiłeś! Posiadamy sprawdzone scenariusze imprez dla dzieci, które spodobają się wszystkim gościom. 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą przy nieszablonowym projekcie - jesteśmy otwarci na takie przedsięwzięcia.