pobrane_edited.jpg

Możliwe zmiany w formie zajęć związane z COVID-19 

W związku z dynamicznie zmieniającymi się obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, staramy się przygotować na wszystkie scenariusze. Bierzemy pod uwagę możliwą konieczność prowadzenia naszych kursów wyłącznie w wersji zdalnej. 

Zajęcia online byłyby kontynuacją lekcji rozpoczętych stacjonarnie. Poniżej przedstawiamy naszą propozycje. Prosimy o ustosunkowanie się do niej w formularzu, który znajduje się na dole strony.

Jak będzie wyglądała zdalna kontynuacja kursu?

Dzieci otrzymają dostęp do platformy Microsoft Teams. Będziemy przez nią łączyć się na zajęcia na żywo oraz udostępniać wszystkie potrzebne materiały. Uczniowie będą mogli zadawać pytania oraz prosić instruktora o pomoc w bieżących problemach. Forma zajęć będzie bardzo zbliżona do wersji stacjonarnej. Do każdego kursu proponujemy 5 terminów zajęć, należy wybrać jeden z nich w formularzu [przejdź do wyboru]

Kurs Minecraft

Uczniowie otrzymają dostęp do platformy Minecraft: Education Edition, która będzie głównym narzędziem podczas zajęć. Instrukcje instalowania aplikacji oraz poruszania się po nich otrzymają państwo mailowo.

Kurs Robotyka Mindstorms EV3

Uczniowie, którzy nie posiadają własnego zestawu LEGO Mindstorms EV3, będą mogli go od nas bezpłatnie wypożyczyć. Prosimy o zaznaczeniu tego w formularzu.

Najważniejsze informacje: 

Nauka w 100% zdalnie

Do wyboru 1 z 5 terminów

Dostęp do potrzebnych platform

Mość wypożyczenia naszego sprzętu

pobrane_edited.jpg

Formularz do zapisu:

Kontakt:

tel: 731 471 482

pon.-pt. 9:00-17:00

warsztaty@planetarobotow.pl