top of page

Mikołajki w Twojej szkole

6_b.png
Mikołajki na Planecie Robotów

Warsztaty mikołajkowe dla dzieci w szkole podstawowej

 Boże Narodzenie to magiczny czas, który jest niezwykłym doświadczeniem dla najmłodszych. Nasi instruktorzy zadbają o spędzenie tego czasu w ciepłej atmosferze. Święty Mikołaj to bohater do którego dzieci mogą zwrócić się ze swoimi najskrytszymi marzeniami, ale nie będzie to kolejne oklepane spotkanie z Mikołajem. Podczas naszych warsztatów dzieci tworząc roboty będą miały okazję uratować święta!  

 Zajęcia prowadzone są przez instruktorów LEGO Robotyki, którzy mają duże doświadczenie i bez problemu sprawią, że nasze spotkanie będzie dla dzieci wspaniałą atrakcją mikołajkową. Warsztaty organizujemy w szkołach terenie Warszawy, Wrocławia i okolic. W kwestii dojazdu poza miasto prosimy o kontakt indywidualny. 

Grupy 15-35 osobowe

od 49zł/ osobę

2 godziny lekcyjne

Dzieci z klas 1-8

Jakie są korzyści z organizacji Mikołajek w klasie?

  • Poszerzenie wiedzy technicznej.  

  • Podczas zabawy z robotami LEGO Mindstorms:  

    • Przy programowaniu, rozwiniesz umiejętność logicznego myślenia 

    • Przy budowaniu, będziesz mógł dać się ponieść swoim kreatywnym pomysłom 

  •  NO I NAJWAŻNIEJSZE, spędzenie czas na dobrej zabawie!  

Robo mikołaj i renifery

Dwie zabawy do wyboru:

🤶Pomóż Mikołajowi

Na trasie Świętego Mikołaja pojawiły się niespodziewane przeszkody! Zadaniem dzieci będzie utorowanie drogi tak, aby Mikołaj mógł dostarczyć prezenty na czas. Na paczki czyha też zachłanny Gremlin. Czy uda się uratować świąteczne podarunki i sprawić, by pojawiły się pod choinkami grzecznych dzieci?

Cel warsztatu:

Budujemy roboty zgarniające przeszkody z trasy przejazdu Mikołaja. Używamy do tego małego silnika, czujnika podczerwieni oraz sensora dotyku. Zadaniem dzieci będzie również odpieranie Gremlina. Święta uda się uratować tylko wtedy, gdy zespoły będą umiały ze sobą współpracować.

 🧝Elfy doręczają prezenty

Pomagamy dostarczyć prezenty wszystkim grzecznym dzieciom. Tworzymy roboty, które umożliwiają wrzucenie podarunków przez komin. Jako elfi pomocnicy postaramy się sprawić, by do wszystkich dzieci dotarły wymarzone bożonarodzeniowe paczki. Czeka nas masa świątecznej zabawy!

Cel warsztatu:

Budujemy roboty wyposażone w czujnik podczerwieni, przycisk i spychacz. Za ich pomocą przetransportujemy prezenty w zasięg działania manipulatora. Następnie dzieci będą operować ramieniem robota tak, by wrzucić prezenty do komina zbudowanego z LEGO.

Chłopcy z robotem LEGO Minestorms

Zapraszamy do współpracy!

Cechuje nas elastyczność, dlatego możemy zmodyfikować każde zajęcia pod Państwa indywidualne wymagania. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa  dyspozycji.

Zadzwoń lub napisz 👉kontakt

Albo po prostu wypełnij formularz poniżej 👇

Kotwica 1

Formularz zapisu na Mikołajki

Wybierz miasto
Tematyka zajęć

Otrzymasz e-mail z instrukcją płatności przelewem 🔐

bottom of page