top of page
Świąteczna edycja.png

Najważniejsze informacje:

cena:

20 zł

Wydarzenie online

Data otwarcia serwera i Mikołajkowego streamu: 6 grudnia 15:00

Data zamknięcia serwera:

24 grudnia 15:00

Dostęp do serwera ze wszystkich urządzeń z zainstalowanym Minecraftem

Dla dzieci

6-10 lat

Przez Laponię przetoczyła się wielka burza. Był siły wiatr i zamieć śnieżna. To spowodowało, że zawaliła się fabryka prezentów, popsuły się sanie, zasypało drogi, którymi Święty jeździ do dzieci i pojawiło się wiele ogromnych szkód. Do świąt zostało już niewiele czasu. Mikołaj i elfy wiedzą, że sami nie poradzą sobie z naprawą wszystkiego i chcą w tym roku odwołać święta. Pokażmy im, że Boże Narodzenie to czas wzajemnej pomocy i odbudujmy razem z nimi to, co zniszczyła burza. Uratujmy święta! 

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do udziału w świątecznym wydarzeniu online z Minecraftem. Podczas eventu dzieci będą wykonywały wyzwania, które pomogą Mikołajkowi w odbudowie Laponii. Wzniesiemy z gruzów nową fabrykę prezentów, skonstruujemy nowoczesne i szybsze sanie, odnajdziemy rozwiane przez wiatr prezenty, stworzymy przytulną zagrodę dla reniferów, udekorujemy choinki oraz wiele więcej! 

Zabawa odbędzie się na stworzonym przez nam serwerze. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy pobrać wersję Minecraft Bedrock, która jest obsługiwana przez Windows 10, Android, iOS, Xbox One, Nintendo Switch, Playstation 4, Gear VR, Oculus Rift, Amazon Fire and Fire TV. Dokładną instrukcję dodania naszego serwera do gry prześlemy Państwu drogą mailową. 

783153.png

Wydarzenie rozpocznie się 6 grudnia o godzinie 15:00. Uczestnicy będą mogli wtedy rozpocząć zabawę z Minecraftem. Wraz z otwarcie serwera, rozpoczniemy Mikołajkowy 2-godzinny stream na żywo, podczas którego przedstawimy dzieciom, w jaki sposób poruszać się po mapie, opowiemy o zadaniach, które na nie czekają i spędzimy czas na wspólnym graniu. Przygotowaliśmy bardzo dużo wyzwań dla naszych uczestników, więc zabawa nie ograniczy się do jednego dnia! Nasz serwer będzie otwarty do 24 grudnia do godziny 15:00. Do tego czasu dzieci będą mogły w swoim tempie pomagać Mikołajowi w odbudowie Laponii!

Sprawdź, w jaki sposób zalogować się na Mikołajkowym serwerze Minecrafta.

Formularz zgłoszeniowy

Warsztaty Mikołajkowe
 

Kontakt

Biuro Planety Robotów

T: 720 808 788

Pon.-pt.: 9:00-17:00

minecraft@planetarobotow.pl

Kotwica 1
bottom of page