top of page

Planeta Robotów Opinie

Przekonaj się, dlaczego rodzice tak cenią nasze zajęcia! Od 10 lat organizujemy dla dzieci bezpieczną przestrzeń gdzie mogą rozwijać swoje umiejętności. Dzieci spędzają u nas niezapomniane chwile, pełne emocjonujących przygód i inspirujących doświadczeń. Zapraszamy do przeczytania opinii rodziców na temat naszych półkolonii i warsztatów, aby odkryć, co sprawia, że warto nam zaufać!

Robot z serduszkiem

Planeta Robotów Półkolonie - opinie

Dzieci na zajęciach z programowania
Dzieci pozujace do zdjec w scenerii Minecraft
Plakat od dzieci dla Planety Robotów

Za co rodzice cenią nasze półkolonie:

👔 Zaangażowanie i profesjonalizm instruktorów

Opiekunowie są często opisywani jako, pełni pasji i cierpliwości, co pomaga dzieciom dobrze się bawić i uczyć.

🤸‍♀️ Ciekawe i różnorodne zajęcia

Klienci chwalą zróżnicowane zajęcia, które są dostosowane do wieku dzieci i skierowane na rozwijanie pasji oraz zainteresowań.

🍏 Jakość posiłków

Wiele opinii wspomina o smacznych i zdrowych posiłkach podawanych dzieciom podczas półkolonii.

😎 Pozytywna atmosfera

Rodzice zauważają, że dzieci wracają z zajęć uśmiechnięte i zadowolone, co świadczy o przyjaznej i miłej atmosferze.

🎓Nauka przez zabawę

Klienci doceniają, że zajęcia pozwalają dzieciom uczyć się nowych umiejętności, takich jak programowanie, poprzez dobrą zabawę i interesujące projekty.

Planeta Robotów w liczbach

5_e.png

test

Lat doświadczenia

2_ab.png

test

Uczestników

1_b.png

test

Turnusów

4_d.png

test

Miast

Facebook-Logo.png

Facebook 

4,8/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Google

4,6/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Michał

tata Franciszka (7 lat)

Mój syn uczęszczał na półkolonie Planeta Robotów. Pierwszy raz po zajęciach nie mógł doczekać się kolejnego dnia. Bardzo dobre podejście opiekunów do dzieci, zajęcia są urozmaicone i dzieci nie mają najmniejszej możliwości na nudę 🙂

Magdalena

Świetne półkolonie! Świetne podejście wychowawców - dotyczy Katowic bo akurat syn uczestniczył tutaj w zajęciach. Zarówno półkolonie letnie jak i zimowe wspomina z uśmiechem i zadowoleniem. Przychodząc po dziecko o godzinie 16 chciał jeszcze dłużej zostawać. Świadczy to o tym ze przyjemnie spędzał tam czas. Zajęcia z robotyki przeplatane zajęciami ruchowymi. Z całego ❤ polecam!!!! 👌😍

Łukasz

tata Wojtka (11 lat)

Kreatywne zajęcia i dobra organizacja. Syn już trzeci raz był na pólkoloniach w Planecie Robotów i na pewno nie ostatni.

Ewa

mama Tomka (9 lat)

Super półkolonie, dziecko zadowolone, chce na kolejny turnus. Codziennie nowe zajęcia, kreatywne i ciekawe. Syn zachwycony. Nie brakowało zabawy na świeżym powietrzu, eksperymentów, programowania i zabaw. Opiekunowie bardzo fajni młodzi ludzie, wykazali się empatią i cierpliwością, zadziałali prawidłowo w trudnej dla mojego dziecka sytuacji.

Robert

tata Bartka (11 lat)

Pólkolonie w Olsztynie, bardzo podobały się dla mojego 11-sto letnioego syna. Chwalił prace przy budowie robotów, zabawy z klockami i w-f. Gdy się zakończyły, powiedział - "szkoda że się już zakończyły". Chwalił także, prowadzących i całkiem niezłe posiłki. Polecam

Angelika

mama Olka (6 lat)

Aleksander był bardzo zadowolony z półkolonii 🙂 wracając do domu nie mógł się doczekać kolejnego dnia 🙂 robotyka stała się jego zajawka na pewno na bardzo długo 🙂 z czystym sumieniem polecamy! 🙂

Martyna

mama Wojtek (9 lat)

To już nasze 2 półkolonie (pierwsze były latem 2021), syn zadowolony z budowania i programowania robotów, Minecraft oczywiście też super. Syn trochę narzekał, że w-fu za dużo, ale ja akurat byłam bardzo zadowolona z zajęć ruchowych.

Emilia

mama Antka (7 lat)

Bardzo atrakcyjne półkolonie, bloki tematyczne dostosowane do wieku, małe grupy, świetna zabawa i profesjonalna opieka. Do zobaczenia podczas ferii zimowych 💪👋

Tomasz

tata Bartka (10 lat)

Dzieci spędzają miło czas jednocześnie ucząc się przez zabawę. Czas mija szybko w wyśmienitej atmosferze i przy smacznym jedzeniu. Opiekunowi sympatyczni, dobrze przekazujący informacje i z podejściem do dzieci w każdym wieku. Syn był niepocieszony, że czas szybko mijał i musiał iść do domu.

Patrycja

mama Grzesia (6 lat)

Półkolonie z Planetą Robotów to strzał w 10. Początkowo miałam wiele obaw, gdyż wysyłałam 6 letniego syna..., ale w pierwszy już dzień pobytu kamień spadł mi z serca. Syn wrócił zadowolony, buzia mu się nie zamykała. Tematyka dostosowana do wieku uczestników, przemili animatorzy i opiekunowie, zajęcia z doświadczeniami i komputerami na których tworzony był świat Mineacrafta tylko zachęcił jeszcze bardziej syna do uczestnictwa. W piątek ostatni dzień zajęć syn rozpaczał, że to ostatni dzień świetnej zabawy.

Katarzyna

mama Leona (9 lat)

Syn był pierwszy raz tej zimy i bardzo mu się podobało. Codziennie opowiadał co konstruowali, jestem pod wrażeniem i rozważam zapisać latem.

Magdalena

mama Bartka (6 lat)

Gorąco polecam skorzystanie z oferty półkolonii organizowanych przez Planetę Robotów. Syn był uczestnikiem półkolonii we Wrocławiu o tematyce Lego Minecraft programowanie i robotyka. Po pierwszym dniu próbnym usłyszeliśmy, aby przyjeżdżać po niego jak najpóźniej 😁. Fajne, ciekawe zajęcia, wyjścia na boisko, do parku trampolin. Dogodna lokalizacja, długie godziny pracy. Super 😊👍

Karolina

mama Michała (9 lat)

Mój 8-letni syn był już drugi raz na półkoloniach z Planetą Robotów. Tym razem na zimowych - w Warszawie na ul. Poleczki. Michał był zachwycony. Podobało mu się praktycznie wszystko. Świetni prowadzący, fajne zajęcia - nie tylko lego czy Minecraft. Były zajecia sportowe, robotyka, zajęcia plastyczne. Jedzenie pyszne - jedynie syn narzekał na brak wody do picia, ale i tak każdy nosił ze sobą swój bidon z wodą. Polecam i na pewno będę rozważać Planetę Robotów na kolejne ferie, czy wakacje.

Elżbieta

mama Krzysia (9 lat)

Moj syn (9lat) uczeszczal na polkolonie w Warszawie (Ursynow) i byl zachwycony. Przyjemnie spedzil czas i sporo sie nauczyl przez zabawe. Do tej pory robi eksperymenty, opowiada o kosmosie i buduje swoje wlasne roboty :)

Agnieszka

mama Dawida (8 lat)

Polecam! Syn uczęszczał na półkolonie i odbierałam go w ostatniej minucie, ponieważ nie chciał wyjść wcześniej… tak mu się podobało! Czekamy na półkolonie w wakacje! Dziękujemy za świetną opiekę nad naszym dzieckiem i do zobaczenia! ❤️

Te uśmiechy od ucha do ucha to nasz sukces 🥰

Dyplomy i podziękowania

bottom of page