top of page

Półkolonie lato 2023

Zapraszamy na półkolonie letnie z Planetą Robotów. W te wakacje przygotowaliśmy dwie tematyki dla naszych uczestników: Klasyczną LEGO robotykę i programowanie w środowisku Minecraft oraz nowość! Półkolonie Kreatywno-Technologiczne dla dziewczynek. Nasze półkolonie to pięć dni kreatywnej zabawy dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-12 lat.


Razem zbudujemy i zaprogramujemy wymarzone roboty, skonstruujemy niepowtarzalne budowle z klocków, poznamy kobiety które osiągnęły sukces w nauce, przeprowadzimy eksperymenty naukowe oraz weźmiemy udział w animacjach sportowych i artystycznych. Nie zabraknie również zabaw na świeżym powietrzu.

Robot maskotka
Kotwica 1

Półkolonie w świecie nauki i technologii

6_e.png

Budowanie i programowanie

Eksperymenty naukowe

2_b.png
1_e.png

Całodniowa opieka

4_e.png

Komfortowe i bezpieczne warunki

20220119_112815.jpg

Półkolonie letnie na Planecie Robotów są dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w 12-osobowych grupach dostosowanych do wieku oraz poziomu umiejętności tak, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo. Każdy turnus trwa 5 dni (pon. -pt.), opieka nad dziećmi obejmuje 10 godzin dziennie.

 

Oprócz warsztatów z robotyki na dzieci będzie czekało mnóstwo innych atrakcji. Planujemy eksperymenty naukowe, gry na świeżym powietrzu oraz animacje artystyczne. Przewidzieliśmy również czas wolny, który będzie można wykorzystać na tworzenie własnych konstrukcji z klocków LEGO, gry planszowe, rysownie oraz wiele innych. Nad bezpiecznym i przyjemnym przebiegiem półkolonii w poszczególnych lokalizacjach będą czuwali kierownik oraz wychowawcy zgłoszeni do MEN.