51515_alt15.jpeg

Półkolonie zimowe 2022

Zapraszamy na półkolonie zimowe z LEGO robotyką i programowaniem w środowisku Minecraft. Półkolonie na Planecie Robotów to pięć dni kreatywnej zabawy. Razem zbudujemy i zaprogramujemy wymarzone roboty, skonstruujemy niepowtarzalne budowle z klocków, przeprowadzimy eksperymenty naukowe, weźmiemy udział w animacjach sportowych i artystycznych. Nie zabraknie również zabaw na świeżym powietrzu.

Półkolonie dla:

 

Kreatywne półkolonie z  robotyką

Budowanie i programowanie

Eksperymenty fizyczne

Całodniowa opieka

Komfortowe i bezpieczne warunki

Robotyka i programowanie Minecraft

Ferie na Planecie Robotów to zajęcia z robotyki i programowania Minecraft, które będą odbywały się raz dziennie w półtoragodzinnych blokach. Podczas warsztatów z robotyki dzieci będą pracować w zespołach dwuosobowych. Każda para będzie miała do dyspozycji zestaw robotyczny LEGO. Zajęcia będą składać się z trzech faz: budowania, programowanie i testowania, czyli zabawy z robotem.

Warsztaty Minecraft to nauka programowania graficznego oraz wielu zagadnień z zakresu zajęć szkolnych. To doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności w środowisku lubianej gry.

budowa robota w toku _)
ciekawe eksperymenty

Półkolonie zimowe na Planecie Robotów są dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w 12-osobowych grupach dostosowanych do wieku oraz poziomu umiejętności tak, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo. Każdy turnus trwa 5 dni (pon. -pt.), opieka nad dziećmi obejmuje 10 godzin dziennie.

Oprócz warsztatów z robotyki na dzieci będzie czekało mnóstwo innych atrakcji. Planujemy eksperymenty naukowe, gry na świeżym powietrzu oraz animacje artystyczne. Przewidzieliśmy również czas wolny, który będzie można wykorzystać na tworzenie własnych konstrukcji z klocków LEGO, gry planszowe, rysownie oraz wiele innych. Nad bezpiecznym i przyjemnym przebiegiem półkolonii w poszczególnych lokalizacjach będą czuwali kierownik oraz wychowawcy zgłoszeni do MEN.

Zapraszamy na półkolonie zimowe 2022

Zarezerwuj termin i zapisz się już dziś!

Relacja z zimowych półkolonii 2020

7c0141_fa91632e04d04eac93b89b509ad2e6d6_mv2.jpg

Przedstawiamy relację z półkolonii zimowych w 2020. Przeczytajcie o zabawach, warsztatach i wycieczkach, w jakich uczestniczyli uczestnicy poprzednich edycji naszych robotycznych półkolonii. 

 Poznaj nas lepiej

Turniej robotyczny

Planetę Robotów tworzy zespół młodych pasjonatów z dziedzin takich jak robotyka, matematyka, programowanie, klocki LEGO oraz wiele innych. Poznaj nas bliżej.