top of page

Półkolonie letnie 2023

Zapraszamy na półkolonie letnie 2023 z Planetą Robotów. W te wakacje przygotowaliśmy dwie tematyki dla naszych uczestników: Klasyczną LEGO robotykę i programowanie w środowisku Minecraft oraz nowość! Półkolonie Kreatywno-Technologiczne dla dziewczynek. Nasze półkolonie letnie 2023 to pięć dni kreatywnej zabawy dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-12 lat.


Razem zbudujemy i zaprogramujemy wymarzone roboty, skonstruujemy niepowtarzalne budowle z klocków, poznamy kobiety które osiągnęły sukces w nauce, przeprowadzimy eksperymenty naukowe oraz weźmiemy udział w animacjach sportowych i artystycznych. Nie zabraknie również zabaw na świeżym powietrzu.

Robot brand hero Planeta Robotów
Kotwica 1
Chłopak z robotem
Kolcek w Minecraft

🤖 Półkolonie Robotyka i Minecraft

Klasyczne półkolonie powracają w najlepszym wydaniu! Wspólnie zbudujemy i zaprogramujemy roboty LEGO, poznamy podstawy programowania w Minecraft, przeprowadzimy eksperymenty naukowe oraz weźmiemy udział w animacjach i zabawach sportowych. Każdy turnus trwa 5 dni, opieką nad dziećmi zajmą się wychowawcy zgłoszeni do MEN. Półkolonie organizujemy w wielu miastach na terenie całej Polski.

dla dziewczynek

✍🏻 Półkolonie Projektowanie i Technoglogie

Design Lab wita! Odkryj nasze półkolonie dla dziewczyn, łączące pasję, kreatywność i innowację z nauką i zabawą! Nasze półkolonie pobudzą ciekawość, rozwijają umiejętności i zainspirują uczestniczki do odkrywania talentów. Zajęcia projektowe i technologiczne w towarzystwie rówieśniczek, stanowią doskonałe połączenie nauki z zabawą. Zapisz swoją córkę już dziś i pozwól jej stać się częścią tej niezwykłej przygody!

Dziewczynki czytają
Animacja kotek w Scratch

Półkolonie w świecie nauki i technologii

Półkolonie lato 2023 na Planecie Robotów są dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w 12-osobowych grupach dostosowanych do wieku oraz poziomu umiejętności tak, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo.

Plac zabaw i uśmiechnięte dzieci na półkoloniach

🧠 Różne tematyki zajęć, idealne dla chłopców i dziewczynek.

🤖 Budowanie i programowanie robotów LEGO.

🎮 Podstawy kodowania w Minecraft: Educational Edition.

🎨Podstawy Design Think’ingu i projektowania.

✏️ Tworzenie własnych przedmiotów za pomocą długopisu 3D.

⚗️ Eksperymenty fizyczne i chemiczne.

🍔 Pełne, całodniowe wyżywienie. Możliwość dopasowania diety.

🔒 Bezpieczne półkolonie zgłoszone do MEN.

💪 Zaangazowany i doświadczony zespół.

🤗 Setki zadowolonych rodziców - przeczytaj opinie.

Zarezerwuj termin i zapisz się już dziś!

bottom of page