Wybierz miasto i dowiedz się więcej o terminach, atrakcjach i cenach półkolonii zimowych.

 

Zapraszamy na ferie zimowe z LEGO robotyką. Półkolonie na Planecie Robotów to pięć dni kreatywnej zabawy. Razem zbudujemy i zaprogramujemy wymarzone roboty, skonstruujemy niepowtarzalne budowle z klocków, przeprowadzimy eksperymenty fizyczne oraz spędzimy beztrosko czas.

Półkolonie zimowe 2020

Kreatywne półkolonie z  robotyką

Budowanie i programowanie

Eksperymenty fizyczne

Całodniowa opieka

Komfortowe i bezpieczne warunki

Zimowe półkolonie na Planecie Robotów są dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w 15-osobowych grupach dostosowanych do wieku oraz poziomu umiejętności tak, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo.

Oprócz warsztatów z robotyki na dzieci będzie czekało mnóstwo innych atrakcji. Planujemy eksperymenty naukowe, wspólne lepienie bałwanów oraz animacje w tematyce kosmosu lub gier komputerowych (w zależności od turnusu). Przewidzieliśmy również czas wolny, który będzie można wykorzystać na tworzenie własnych konstrukcji z klocków LEGO, gry planszowe, rysownie oraz wiele innych. Nad bezpiecznym i przyjemnym przebiegiem ferii zimowych w poszczególnych lokalizacjach będą czuwali kierownik oraz wychowawcy zgłoszeni do MEN.

Robotyka podczas półkolonii

Ferie na Planecie Robotów to zajęcia z robotyki, które będą odbywały się 2 razy dziennie w półtoragodzinnych blokach. Uczestnicy zajęć zostaną podzieleni na grupy w zależności od wieku i aktualnie posiadanych umiejętności. Podczas zajęć dzieci będą pracować również w zespołach dwuosobowych. Każda para będzie miała do dyspozycji zestaw robotyczny LEGO. Zajęcia będą składać się z trzech faz: budowania, programowanie i testowania, czyli zabawy z robotem.

Wybierz interesującą Cię tematykę!

Kosmiczne półkolonie z motywem "Gwiezdnych Wojen"

Podczas turnusu zbudujemy i zaprogramujemy robotyczne statki kosmiczne, którymi zwiedzimy inne galaktyki i stoczymy walki o terytoria odległych planet. Stworzymy gwiazdy, meteoryty i planety, posłużą nam one jako elementy autorskiej przestrzeni kosmicznej.

A to wszystko w ciągu pięciu dni! 

Półkolonie z w tematyce gier

z motywem Minecraft

To nietypowa propozycja dla fanów gier- przeniesiemy wirtualną rzeczywistość do prawdziwego świata! Stworzymy z klocków przestrzeń wzorowaną na grze Minecraft oraz zbudujemy roboty, które będą się w niej poruszać. Stoczymy walki o terytoria oraz wydobędziemy surowce potrzebne do rozwoju cywilizacji.

Zapraszamy na półkolonie zimowe 2020

Zarezerwuj termin i zapisz się już dziś!

Relacja z letnich półkoloniach 2019

Przedstawiamy relację z naukowego turnusu półkolonii letnich 2019. Przeczytajcie o zabawach i eksperymentach, w jakich uczestniczyły dzieci.

 Poznaj nas lepiej

Planetę Robotów tworzy zespół młodych pasjonatów z dziedzin takich jak robotyka, matematyka, programowanie, klocki LEGO oraz wiele innych. Poznaj nas bliżej.

Budowanie z klocków