Zapraszamy na półkolonie letnie z LEGO robotyką i programowaniem w środowisku Minecraft. Półkolonie na Planecie Robotów to pięć dni kreatywnej zabawy. Razem zbudujemy i zaprogramujemy wymarzone roboty, skonstruujemy niepowtarzalne budowle z klocków, przeprowadzimy eksperymenty fizyczne oraz weźmiemy udział w animacjach na świeżym powietrzu.

Półkolonie letnie 2020

Półkolonie dla:

Wybierz miasto i dowiedz się więcej o terminach, atrakcjach i cenach półkolonii:

 

Kreatywne półkolonie z  robotyką

Budowanie i programowanie

Eksperymenty fizyczne

Całodniowa opieka

Komfortowe i bezpieczne warunki

Robotyka i programowanie Minecraft

Lato na Planecie Robotów to zajęcia z robotyki i programowania w, które będą odbywały się 2 razy dziennie w półtoragodzinnych blokach.

 Podczas warsztatów dzieci będą pracować w zespołach dwuosobowych. Każda para będzie miała do dyspozycji zestaw robotyczny LEGO. Zajęcia będą składać się z trzech faz: budowania, programowanie i testowania, czyli zabawy z robotem.

W tym roku NOWOŚĆ! Oprócz robotyki z zestawami edukacyjnymi LEGO Mindstorms, nasi podopieczni nauczą się programowania w świecie Minecraft. Będzie to doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności w środowisku lubianej gry.

Letnie półkolonie na Planecie Robotów są dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w 12-osobowych grupach dostosowanych do wieku oraz poziomu umiejętności tak, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo. Każdy turnus trwa 5 dni (pon. -pt.), opieka nad dziećmi obejmuje 10 godzin dziennie.

Oprócz warsztatów z robotyki na dzieci będzie czekało mnóstwo innych atrakcji. Planujemy eksperymenty naukowe, wyjścia na place zabaw i do parku oraz animacje. Przewidzieliśmy również czas wolny, który będzie można wykorzystać na tworzenie własnych konstrukcji z klocków LEGO, gry planszowe, rysownie oraz wiele innych. Nad bezpiecznym i przyjemnym przebiegiem półkolonii w poszczególnych lokalizacjach będą czuwali kierownik oraz wychowawcy zgłoszeni do MEN.

Zapraszamy na półkolonie letnie 2020

Zarezerwuj termin i zapisz się już dziś!

Relacja z letnich półkolonii 2019

Przedstawiamy relację z naukowego turnusu półkolonii letnich 2019. Przeczytajcie o zabawach i eksperymentach, w jakich uczestniczyły dzieci.

 Poznaj nas lepiej

Planetę Robotów tworzy zespół młodych pasjonatów z dziedzin takich jak robotyka, matematyka, programowanie, klocki LEGO oraz wiele innych. Poznaj nas bliżej.