top of page

Dobry start w przyszłość

Aby w dorosłym życiu osiągać sukcesy, warto poszerzać swoją wiedzę już od najmłodszych lat. Dzięki akcji #WszyscyRazemZaNaukę macie dostęp do wartościowych materiałów edukacyjnych zupełnie za darmo. Dziś przedstawiamy Wam kolejne materiały stworzone w ramach akcji.


Pokémony to stworzenia, które mogą przyjmować różne kształty i rozmiary, a nawet zmieniać swoje formy. Żyją w dziczy lub pośród ludzi. Posiadają charakterystyczne umiejętności, które wykorzystują podczas walki z przeciwnikami.


O Pokémonach powstały już bajki, filmy, a także gry. Tym ostatnim w stu procentach jest poświęcony kanał PokémonEverything. Erpeg, który go prowadzi włączył się do akcji #WszyscyRazemZaNaukę i przygotował materiał o tym, jak przy pomocy matematyki można wiele osiągnąć w kultowej japońskiej grze.


Architektura to trudna i wymagająca poświęcenia dziedzina. W jej skład wchodzi wiele składowych, a najmniejszy błąd może wiele kosztować. Jej tajniki warto zgłębiać już od najmłodszych lat. Dlatego w ramach akcji edukacyjnej #WszyscyRazemZaNaukę Dracuś przygotował materiał na temat podstaw architektury, które wyjaśnia przy pomocy gry House Flipper. Wiedza, którą zdobędziecie po obejrzeniu filmiku z pewnością ułatwi Wam start w przyszłość.48 wyświetleń
bottom of page