Najlepsze prezenty na komunię

Zbliża się czas komunijny, a więc okres, kiedy nasze pociechy przeżywają pierwsze świadome spotkanie z komunią świętą. Dla wszystkich dzieci jest to okres wyjątkowy, ale też na pewno stresujący – to przecież bardzo poważne wydarzenie. Komunia to także stresujący czas dla rodziny i bliskich, bo wtedy wybieramy dla naszych pociech prezenty. Możemy jednak uniknąć stresu i kupowania rzeczy na ostatnią chwilę. Wystarczy tylko przyjrzeć się naszej liście prezentów idealnych na komunie.

Numer 1. Rower – niezawodny prezent komunijny, który zawsze sprawdza się w okresie majowym, kiedy zaczyna sprzyjać nam pogoda. Idealny by po komunii wybrać się nim z rodzicami na majówkę. Za dobry rower zapłacimy około 2000 tysiące.Numer 2. Aparat cyfrowy – wiek komunijny to wiek, w którym świadomie zaczynamy dostrzegać nasze pasje. Być może dzięki takiemu prezentowi nasze dziecko odkryje w sobie pasje do robienia zdjęć i w przyszłości zostanie wspaniałym fotografem. Za dobry aparat zapłacimy przynajmniej 800 złotych.Numer 3.

Telefon – przedmiot tak wielofunkcyjny, że wręcz niezastąpiony. Jest idealnym pomysłem na prezent, tym bardziej, że obecnie większość zajęć odbywa się teraz online, co sprawi, że prezent ten nie będzie wykorzystywany tylko do zabawy, ale z pewnością przysłuży się też edukacji. By telefon sprawnie działał musimy przeznaczyć na niego nie mniej niż 1500 złotych.


Numer 4.

Zegarek – mimo, że zegarek posiadamy w telefonie, to jest to nieodłączny element dobrze ubranego młodego człowieka. Z pewnością jest to dobry pomysł na prezent komunijny, tym bardziej, że coraz więcej młodych ludzi zwraca uwagę na ubiór. Za zegarek spełniający wymagania naszej pociechy zapłacimy przynajmniej 500 złotych.


Numer 5.

Komputer – rzecz, bez której młody człowiek nie jest teraz w stanie się obejść. Edukacja online, spotkania online, ale także wytchnienie w postaci gry i zabawy. Idealne połączenie i wyważenie użyteczności sprawia, że jest to jeden z najbardziej pożądanych prezentów komunijnych. Za tak niezbędną rzecz będziemy musieli zapłacić w granicach 3 tysięcy złotych.

Numer 6.

Wycieczka – po tak długim życiu w lockdownie każdy chciałbym wreszcie zaczerpnąć świeżego i „obcego” powietrza. Z tego powodu modne teraz staje się wykupywanie wycieczek turystycznych, aby dzieciaki, zmęczone całorocznym niewychodzeniem z domu mogły wreszcie zobaczyć świat. Za wycieczkę, która pozwoli spełnić nam to marzenie zapłacimy ponad 2000 tysiące.


Numer 7. Szczęśliwy numer niesie za sobą prawdziwe szczęście w postaci vouchera na półkolonie. Planeta robotów organizuje tematyczne półkolonie w ponad 30 miastach, na których Twoje dziecko może odpocząć i spędzić czas z innymi dziećmi, ale także przy okazji nauczy się podstaw programowania i robotyki. Jest więc to połączenie wyjazdu, elektroniki i przygody, na które Twoje dziecko czeka, a półkolonie są organizowane tak blisko Ciebie, że z pewnością dojedziecie tam nowym rowerem😊 Za takie połączenie rozrywki i nauki, przyjemności i pożyteczności zapłacisz 600-800 zł. Taki prezent komunijny z pewnością spodoba się Twojemu dziecku, ale to czego nauczy się na półkolonii z pewnością spodoba się tez Tobie!


22 wyświetlenia