Poznaj twórców #WszyscyRazemZaNaukęAkcja zrzesza Internetowych Twórców, którzy we współpracy z Planetą Robotów tworzą materiały edukacyjne przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Więcej o inicjatywie możecie przeczytać [tuta] a poniżej przedstawiamy naszych wspaniałych autorów... a w zasadzie oddajemy im głos. Przeczytajcie co mają o sobie do powiedzenia :)


Brodaty Geek

Klocki LEGO to część mojego życia. Dorastałem bawiąc się nimi, a teraz dzielę się moją pasją z innymi. Na moim kanale znajdziecie mnóstwo recenzji najnowszych zestawów klocków duńskiego producenta, ale i inne materiały z nimi związane - vlogi dotyczące nowości, przeglądy magazynów czy też autorskie pomysły, które są realizowane przy pomocy najpopularniejszych klocków na świecie!

Mój dom okazał się za ciasny na pomieszczenie zgromadzonych przeze mnie zestawów i wyemigrowałem... Na strych:) Tam znajduje się moja enklawa, w której mogę na spokojnie przygotowywać dla Was materiały. Jeśli szukacie kanału, który jest tworzony z pasją to nie mogliście lepiej trafić. Jeśli szukacie kogoś kto wprowadzi Was w świat LEGO to również jest to odpowiednie miejsce dla Was!


Zapraszamy do odwiedzenia kanału Brodatego Geeka [klik].


Piter

Wkładający serce w swoje projekty człowiek, którego misja to być najlepszym polskim Pokétuberem.


Jeżeli uważasz, że rozgrywki Pokémon są dla dzieci i mogą się nudzić, to nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.


Koniecznie zajrzyjcie na kanał Pitera [klik].

Szymon

Cześć z tej strony Szymon. Mam 7 lat a moją pasją jest sport i YouTube!

Na moim kanale pokaże Tobie to, co najbardziej lubię. Znajdziesz tu zabawy, eksperymenty, wycieczki, wyzwania, gry, ciekawe eventy czy recenzje zabawek.


Zobaczcie filmy Szymona na jego kanale [klik].


PokemonEverything