Rozpoczęcie drugiego etapu #WszyscyRazemZaNaukę

Dużo ciekawostek, niekonwencjonalne pomysły oraz łatwe rozwiązania trudnych problemów - ruszył drugi etap naszej edukacyjnej akcji #WszyscyRazemZaNaukę! Zobaczcie, jakie nowości na Was czekają.


Leny z kanału STOP tu Lena rządzi nie trzeba nikomu przedstawiać. Dziewczynka już po raz drugi przygotowała materiał edukacyjny, w którym pokazała jak w łatwy sposób zrobić hologram 3D na telefonie. Byliśmy pod wielkim wrażeniem kreatywności i tego pomysłu. Zobaczcie sami jakie to proste!Kamil, który prowadzi kanał Doświadczalski, również jest Wam już dobrze znany. Tym razem stworzył film o gwiazdach i fajerwerkach. Jest to ciekawa lekcja, w trakcie której Doświadczalski w prosty sposób wyjaśnia fizyczne zawiłości oraz opowiada historyczne ciekawostki.
SimsWeek to kanał, który powinni znać wszyscy fani gry The Sims. Jest on prowadzony przez Tobiasza, który już po raz drugi włączył się do akcji #WszyscyRazemZaNaukę. Tym razem przygotował film o tym jak efektywnie zarabiać simoleony. Co najważniejsze, wiedzę tę z powodzeniem można wykorzystać w prawdziwym życiu. A jak wiadomo, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci, dlatego tym bardziej zachęcamy do obejrzenia.