Rozpoczęcie drugiego etapu #WszyscyRazemZaNaukę

Dużo ciekawostek, niekonwencjonalne pomysły oraz łatwe rozwiązania trudnych problemów - ruszył drugi etap naszej edukacyjnej akcji #WszyscyRazemZaNaukę! Zobaczcie, jakie nowości na Was czekają.


Leny z kanału STOP tu Lena rządzi nie trzeba nikomu przedstawiać. Dziewczynka już po raz drugi przygotowała materiał edukacyjny, w którym pokazała jak w łatwy sposób zrobić hologram 3D na telefonie. Byliśmy pod wielkim wrażeniem kreatywności i tego pomysłu. Zobaczcie sami jakie to proste!Kamil, który prowadzi kanał Doświadczalski, również jest Wam już dobrze znany. Tym razem stworzył film o gwiazdach i fajerwerkach. Jest to ciekawa lekcja, w trakcie której Doświadczalski w prosty sposób wyjaśnia fizyczne zawiłości oraz opowiada historyczne ciekawostki.
SimsWeek to kanał, który powinni znać wszyscy fani gry The Sims. Jest on prowadzony przez Tobiasza, który już po raz drugi włączył się do akcji #WszyscyRazemZaNaukę. Tym razem przygotował film o tym jak efektywnie zarabiać simoleony. Co najważniejsze, wiedzę tę z powodzeniem można wykorzystać w prawdziwym życiu. A jak wiadomo, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci, dlatego tym bardziej zachęcamy do obejrzenia.
Jeśli zrozumienie skali kiedykolwiek było dla Was problemem, to mamy na to świetne rozwiązanie. Piotrek w świecie LEGO stworzył materiał, w którym wyjaśnia wszystkie jej zawiłości. Gwarantujemy, że po obejrzeniu materiału już nie będziecie mieć ze skalą żadnego problemu.Natomiast jeśli nie wiecie czym jest masa lub chcielibyście poznać interesujące ciekawostki na temat ciężaru, to zachęcamy Was do obejrzenia materiału Pitera. Stworzył on film, w którym połączył przyjemne z pożytecznym i opowiedział o tych zagadnieniach na podstawie gry Pokemon Showdown. Po tak ciekawym i merytorycznym materiale piątkę z fizyki macie już w kieszeni!54 wyświetlenia