Szalone eksperymenty na Planecie Robotów

Dziś pragniemy zaprezentować kolejną porcję informacji o twórcach, którzy włączyli się do naszej akcji #WszyscyRazemZaNaukę. Tym razem poznacie kreatywnych naukowców!


Kamil z kanału Doświadczalski jest pasjonatem nauki i techniki. Na YouTube prezentuje materiały związane z chemią i fizyką, a także z praktycznym zastosowaniem osiągnięć współczesnej nauki. W ramach akcji #WszyscyRazemZaNaukę Doświadczalski stworzył film, w którym wyjaśnia czym naprawdę są linie pola magnetycznego. Jeśli chcecie dowiedzieć się szczegółów, to sprawdzajcie poniższy materiał.


Jeśli interesują Was recenzje gier, zabawek czy gra na skrzypcach, to wpadajcie na kanał Staś.KO - jest tam wszystko co kręci dzieci. Staś specjalnie dla nas stworzył materiał o tym jak wytworzyć prąd z ziemniaka. Zobaczcie jaki ziemniak ma najwięcej prądu – surowy, ugotowany czy może .. frytki?

Na co dzień na kanale Elektro ROBBIT można znaleźć materiały poświęcone elektronice czy majsterkowaniu. Specjalnie w ramach akcji #WszyscyRazemZaNauke przygotował instruktażowy materiał o tym jak stworzyć zdalnie sterowanego robota Arduino. Zobaczcie jakie to proste!


38 wyświetleń