top of page

Taki robot to dopiero… nauka

A co dopiero: dwa takie roboty. Inaczej mówiąc: Planeta Robotów wzbogaci się niebawem o dwa nowe, technologiczne cacuszka: roboty DJI Robomaster S1.


Jeśli pamiętacie film „WALL-E”, to na widok Robomastera S1 szybciej zabiją wam serducha. Nie jest on zabawkową kopią wspomnianego, filmowego robota, który dzielnie sprzątał Ziemię po ludzkiej cywilizacji (takich gadżetów jest wiele; o różnym stopniu zaawansowania), a zamiast gąsienic ma 4 koła wyposażone w mocne opony, ale… podobieństwa konstrukcji widać od razu.


Robomaster S1, którego stworzyła firma DJI – znana głównie z latających dronów – może i wygląda słodko, ale to zaawansowany robot, idealny do nauki programowania. Posiada sześć modułów sztucznej inteligencji, napęd 4x4, gimbal i blaster korzystający ze światła. Składa się z 46 elementów, które można konfigurować i którymi można sterować za pomocą dołączonej aplikacji… i wiele więcej – na pewno podzielimy się większym testem robotów, gdy tylko do nas one dotrą; 2 sztuki DJI Robomastera S1 kupujemy w te wakacje i od września będziemy je intensywnie wykorzystywać w eventach i zajęciach Planety Robotów. Tak więc sporo zabawy czeka nas tego lata – roboty dostaniemy w formie zestawów do samodzielnego złożenia.

Źródło:

https://antyweb.pl/dji-robomaster-s1-cena/

99 wyświetleń
bottom of page