Praca na Planecie Robotów

Dołącz do nas

Planeta Robotów zajmuje się edukacją i popularyzacją w zakresie STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Jakość naszych zajęć i pokazów w głównej mierze zależy od naszych Edukatorów, dlatego stawiamy na najlepszych.

Tworzymy zespół pasjonatów nauki i technologii. Oprócz prowadzenia zajęć z robotyki i programowania, tworzymy również własne projekty naukowo-technologiczne (najczęściej budujemy roboty). Dzięki temu sami się uczymy i wymieniamy doświadczenia w naszym kole projektowym.

Obecnie prowadzimy rekrutację Instruktorów robotyki do pracy w czasie roku szkolnego 2021/22. Szukamy osób w następujących miastach:

  • Białystok

  • Bydgoszcz

  • Gdańsk

  • Kraków

  • Lublin

  • Łódź

  • Poznań

  • Rzeszów

  • Warszawa

  • Wrocław

robocik

Jak wygląda praca instruktora w Planecie Robotów?

Najlepiej na to pytanie odpowie nasza instruktorka Patrycja w swoim artykule kliknij i sprawdź.

Instruktor robotyki
z możliwością pracy zdalnej

Szukamy:

  • pasjonatów robotyki i nowych technologii

  • osób otwartych, kreatywnych, energicznych i cierpliwych

  • kandydatów lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą

  • mile widziani studenci lub absolwenci kierunków ścisłych/technicznych

  • mile widziane osoby z uprawnieniami wychowawcy kolonijnego

Oferujemy:

  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku instruktora

  • miłą atmosferę zagwarantowaną przez zgrany zespół

  • możliwość zrealizowania praktyk studenckich

  • atrakcyjną stawkę godzinową z systemem premiowym

  • możliwość współtworzenia ciekawych projektów w kole naukowym Planety Robotów

Promotor zajęć

Opis stanowiska:

Praca polega na promowaniu zajęć wśród uczniów szkół podstawowych (osobom zainteresowanym prześlemy adresy). Do obowiązków PROMOTORA należy przedstawianie dzieciakom naszej oferty zajęć, zaprezentowanie LEGO ROBOTA (przyślemy go do Ciebie) oraz wręczenie ulotki oraz plakatu (dostarczymy je wraz z robotem). Szukamy młodych i energicznych osób z pozytywnym nastawieniem do dzieci.

Wymagania:

  • ukończony 18 rok życia

  • dobre podejście do dzieci

Oferujemy:

  • stawkę 20zł/h

  • premię za zapisy na zajęcia

  • pracę w młodym zespole

Jak aplikować

Wyślij zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej. Wybierz odpowiednie stanowisko i miasto oraz nie zapomnij dołączyć CV. Rekrutację na stanowisko instruktora prowadzimy stale, więc nie wahaj się przesłać aplikacji w dowolnym momencie lub wyślij formularz zgłoszeniowy, znajdujący się poniżej.

Wyślij do nas CV