top of page

Robotyka w przedszkolach

 Jako Planeta Robotów organizujemy zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci już od 2013 roku. Chcemy pokazać, że nauka nie musi być nudna i z nami może być świetną zabawą. Z pomocą edukacyjnych zestawów Photon poprowadzimy ciekawe zajęcia dla najmłodszych. Mamy bardzo duże doświadczenie w nauce dzieci robotyki, a dzięki tym niezwykłym zestawom możemy wprowadzić takie zajęcia już dla najmłodszych. Na zajęciach stawiamy na kreatywność, współpracę i wspólne odkrywanie wiedzy. 

Photon

Jest to interaktywny robot edukacyjny polskiej marki, przeznaczony do nauki dla dzieci. Zróżnicowane programy i szeroki zasób czujników daje duże możliwości nauki już od najmłodszych lat. Za pomocą specjalnej aplikacji możemy obserwować efekty nauki. Wraz z każdym rozwiązanym zagadnieniem są odblokowywane kolejne poziomy gry, dzięki czemu uczestnicy mieli większą motywację do nauki. Na zajęciach wykorzystujemy roboty ze specjalnymi aplikacjami wgranymi na tablety.

 

Spotkanie z Photonem to niezwykłe scenariusze zajęć, na których rozwijamy wyobraźnię. Dzieci poznają historię sympatycznego robota, który trafił do nas przez zderzenie z asteroidą, teraz musi nauczyć się żyć na ziemi, a dzieci mu w tym pomogą!