top of page

Urodziny na Planecie Robotów

Urodziny to szczególny dzień, zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Zrobimy wszystko, aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne!

Podczas urodzin przeprowadzamy warsztaty

z budowania i programowania robotów. Własnoręcznie wykonane konstrukcje wykorzystujemy do zabawy podczas gier i animacji. Poziom zaawansowania oraz tematykę indywidualnie dostosowujemy do potrzeb solenizanta i gości. Nie korzystamy z gotowych instrukcji, podczas budowania robotów pozwalamy działać naszej wyobraźni.

Tworzymy przyjęcia, na których każdy świetnie się bawi i przy okazji w przyjemny sposób nabywa wiedzę z zakresu robotyki.  

Imprezy urodzinowe organizujemy tylko

w zewnętrznych miejscach. Zachęcamy do skorzystania z usług współpracujących z nami restauracji lub zaproponowania dogodnej dla Państwa lokalizacji. 

robot urodziny

Unikalne przyjęcie!

Podczas urodzin budujemy i programujemy roboty, a potem testujemy w różnych konkurencjach. Dostosujemy tematykę i poziom trudności tak, aby każdy bawił się jak najlepiej.

robot urodziny

Gdzie?

Organizujemy urodziny w Warszawie, Wrocławiu oraz Krakowie. Możemy zorganizować urodziny w jednym z naszych sprawdzonych miejsc lub w lokalizacji wybranej przez Ciebie.

robot urodziny

Wedle Twoich życzeń!

Czas trwania zabawy to 2 godziny. Zapewniamy doskonałą zabawę pod opieką dwóch instruktorów, dodatkowe gry i zabawy podczas oczekiwania na Gości oraz opcjonalnie prezent dla Jubilata. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Ekstra poczęstunek

Coś dla prawdziwych głodomorów. Dodatkowe owoce, żelki i ciasteczka - zjedz je wszystkie! 

Prezent dla solenizanta