top of page

Kosmiczne urodziny 🚀

Urodziny to szczególny dzień, zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Zrobimy wszystko, aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne!


Podczas urodzin przeprowadzamy warsztaty z budowania i programowania robotów. Własnoręcznie wykonane konstrukcje wykorzystujemy do zabawy podczas gier i animacji. Poziom zaawansowania oraz tematykę indywidualnie dostosowujemy do potrzeb solenizanta i gości. Nie korzystamy z gotowych instrukcji, podczas budowania robotów pozwalamy działać naszej wyobraźni.

Tworzymy przyjęcia, na których każdy świetnie się bawi i przy okazji w przyjemny sposób nabywa wiedzę z zakresu robotyki.  

| Wybierz jedną z 5 przygód

🤖 Walki robotów

Uczestnicy przyjęcia sterując robotami, zmierzą się w ekscytującym pojedynku. Wygrywa ten robot, który nie wyjedzie poza wyznaczoną arenę pojedynku lub unieruchomi swojego przeciwnika.

⚽ Football

Uczestnicy przyjęcia przeżyją niesamowite emocje podczas rozgrywek ROBO-CUP! Stworzą własnego autonomicznego robota, który zdobędzie puchar mistrzów!

🛸 Star Wars

Imperium kontratakuje! Wraz ze swoimi przyjaciółmi jubilat zadecyduje, po której stronie mocy stanie. Pozycja obowiązkowa dla każdego prawdziwego fana Star Wars!

🏁 Formuła 1

Kto nie marzył, by zostać, choć na chwilę, kierowcą wyścigowym? Sterując robotem zdalnie, uczestnicy pokonają wcześniej przygotowany tor, próbując przy tym ustanowić nowe rekordy przejazdów.

✨ Twój pomysł

Chętnie dopasujemy się i zaproponujemy zabawy do innych tematów 😊

Ekstra poczęstunek

Coś dla prawdziwych głodomorów. Dodatkowe owoce, żelki i ciasteczka - zjedz je wszystkie! 

Prezent dla solenizanta