Wszyscy Razem za Nauke

Akcja "Wszyscy razem za naukę" to projekt Planty Robotów, który ma na celu szerzenie treści edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. W dobie ogólnoświatowej pandemii wszyscy jesteśmy zmuszeni do przeorganizowania swojej codzienności. Zmianom podlega również sektor oświaty, co może niekorzystnie wpływać na uczniów. Chcemy, aby każdy miał dostęp do kreatywnych materiałów edukacyjnych na wysokim poziomie. Staramy się przekuć trudną i niecodzienną sytuację w coś dobrego i pożytecznego. 

px

Kim jesteśmy?

Jako Planeta Robotów od początku swojej działalności staramy się popularyzować naukę wśród dzieci i młodzieży. Nasza praca skupia się w głównej mierze na organizacji warsztatów oraz eventów z LEGO Robotyki i programowania. Dodatkowo w ostatnio czasie rozpoczęliśmy cykl internetowych zajęć z robotyki oraz edukacji z Minecraftem. Nauczanie zagadnień ścisłych to nasza ogromna pasja, dlatego nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb naszych uczniów. 

Sprawdź nasze materiały!

Nasz projekt zrzesza ludzi działających w internecie, którzy w swoich materiałach przekazują treści edukacyjne. Dajemy dzieciom gotowy pakiet filmików, z których można czerpać wiedzę. Tematyka jest bardzo szeroka, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie! Materiały objęte programem "Wszyscy razem za naukę" to nie tylko nauka, ale również niesamowita rozrywka. Dzięki takiemu połączeniu, wiedza sama wchodzi do głowy!

Poniżej znajdują się filmy objęte naszym programem. Zachęcamy do oglądania i komentowania ulubionych materiałów.

Chcesz dołączyć do akcji? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź galerię Twórców!

Poprosiliśmy uczestników naszej akcji o napisanie kilku zdań o sobie. Zobaczcie, co mają do powiedzenia!

e-mail: waw@planetarobotow.pl

tel.: 731 471 482

  • YouTube

Subskrybuj nasz kanał na Youtube,

aby być na bieżąco z nowościami!

PATRONI MEDIALNI