Edukacja online
dla dzieci 5-16 lat

Nasze zajęcia on-line są odpowiedzią na rosnącą potrzebę materiałów edukacyjnych, z których dzieci mogą korzystać samodzielnie w domu. 

Chcemy, aby najmłodsi mogli rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w każdym warunkach. Z myślą o tym, stworzyliśmy cztery kursy, dostosowane do wieku oraz potrzeb dzieci i młodzieży. Nasze zajęcia to regularne spotkania online z naszymi instruktorami którzy w kameralnych grupach prowadza zajęcia na platformie Microsoft Teams. 

Wybierz interesujące Cię zajęcia:

Minecraft online

Minecraft: Eduction Edition to wersja edukacyjna jednej z najbardziej popularnych gier na świecie. Platforma umożliwia naukę matematyki, przyrody oraz innych przedmiotów szkolnych w sposób bardziej przystępny dla dzieci. Każda sesja edukacyjna jest zaprojektowana jak rozgrywka w oryginalnej grze. Dzięki temu najmłodsi nawet nie zauważają, kiedy nauka wchodzi im do głów. Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-10 lat

Klub LEGO online

Zajęcia dedykowane najmłodszym miłośnikom kloców LEGO. Członkostwo w klubie to regularne mini-wykłady dostosowane do umiejętności dzieci oraz zadania skonstruowane na podstawie przekazanych wcześniej ciekawostek. Podczas zajęć, w interesujący sposób przekażemy podstawowe zagadnienia ze świata nauk ścisłych. 

Do wykonania wyzwań wystarczą klocki, które posiadacie w domu. Klub jest dedykowany dzieciom w wieku 5-9 lat.

Kontakt:

Masz pytanie? Odezwij się do nas, spróbujemy rozwiać Twoje wszystkie wątpliwości!

Arduino wraz z C++ online

Kurs na Planecie Robotów jest znakomitym wprowadzeniem do nauki programowania C++ dla młodych pasjonatów technologii, który nie zniechęci uczestników nadmiarem teorii. Na zajęciach wykorzystujemy płytki Arduino. Dzięki temu zajęcia zyskują unikalne i interaktywne środowisko, gdzie efekty programowania można bezpośrednio przetestować w świecie rzeczywistym. Kurs dedykowany jest dla młodzieży w wieku 12-16 lat. Nie masz płytki? Nie przejmuj się, możesz skorzystać z wersji on-line Arduino!

Czym jest Microsoft Teams?

Microsoft Teams to główna platforma, której używamy do prowadzenia zajęć on-line na Planecie Robotów. Daje ona wiele możliwości, między innymi:

  • przeprowadzanie zajęć live z możliwością kontaktu z instruktorem w czasie rzeczywistym

  • katalogowanie dodatkowych materiałów edukacyjnych, z których uczniowie mogą korzystać w każdym momencie 

Dodatkowo, w zależności od potrzeb poszczególnych kursów, do dyspozycji dzieci i młodzieży będą inne aplikacje oraz materiały pomocnicze.

Biuro Planety Robotów

T: 731 471 482

Pon.-pt.: 9:00-17:00

warsztaty@planetarobotow.pl