Edukacja on-line

dla dzieci 7-16 lat

Nasze zajęcia on-line są odpowiedzią na rosnącą potrzebę materiałów edukacyjnych, z których dzieci mogą korzystać samodzielnie w domu. 

Chcemy, aby najmłodsi mogli rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w każdym warunkach. Z myślą o tym, stworzyliśmy warsztaty z edukacji w świecie Minecrafta oraz kurs C++ w oparciu o Arduino. Nasze zajęcia to regularne spotkania online z naszymi instruktorami którzy w kameralnych grupach prowadza zajęcia na platformie Discord. 

Wybierz interesujące Cię zajęcia:

Minecraft on-line

Minecraft: Eduction Edition to wersja edukacyjna jednej z najbardziej popularnych gier na świecie. Platforma umożliwia naukę matematyki, przyrody oraz innych przedmiotów szkolnych w sposób bardziej przystępny dla dzieci. Każda sesja edukacyjna jest zaprojektowana jak rozgrywka w oryginalnej grze. Dzięki temu najmłodsi nawet nie zauważają, kiedy nauka wchodzi im do głów. Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-10 lat

C++ i Arduino on-line

Kurs na Planecie Robotów jest znakomitym wprowadzeniem do nauki programowania C++ dla młodych pasjonatów technologii, który nie zniechęci uczestników nadmiarem teorii. Na zajęciach wykorzystujemy płytki Arduino. Dzięki temu zajęcia zyskują unikalne i interaktywne środowisko, gdzie efekty programowania można bezpośrednio przetestować w świecie rzeczywistym. Kurs dedykowany jest dla młodzieży w wieku 12-16 lat. Nie masz płytki? Nie przejmuj się, możesz ją u nas również kupić!

Dołącz do nas na platformie Discord

Platforma Discord to miejsce, w którym uczestnicy naszych zajęć mogą kontaktować się z nami oraz sobą nawzajem. Stworzyliśmy tam kilka podgrup, dedykowanych konkretnym obszarom, takim jak zajęcia z Minecraft: Education EditionLEGO Mindstorms on-line czy C++. Część z kanałów jest dostępna dla wszystkich chętnych, jednak niektóre z nich są przeznaczone wyłącznie naszych uczniów oraz członków Klubu Planety Robotów.

Kanały ogólnodostępne:

  • dyskusje na temat lekcji z Minecraft: Education Edition, LEGO Mindstorms oraz C++

  • ciekawostki oraz materiały związane z tematyką nauk ścisłych i nowych technologii

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z zajęciami online, jesteśmy do Państwa dyspozycji :)