Edukacja on-line

dla dzieci 6-12 lat

Nasze zajęcia on-line są odpowiedzią na rosnącą potrzebę materiałów edukacyjnych, z których dzieci mogą korzystać samodzielnie w domu. 

Chcemy, aby najmłodsi mogli rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w każdym warunkach. Z myślą o tym, stworzyliśmy warsztaty z edukacji w świecie Minecrafta oraz kurs LEGO robotyki w wersji on-line. Nasze zajęcia składają się z filmików instruktażowych, w których krok po kroku omawiamy wszystkie zagadnienia oraz, jeśli jest to konieczne, plików PDF, w których umieszczamy materiały pomocnicze. Dodatkowo raz w tygodniu organizujemy dyżur instruktora, podczas którego będzie można porozmawiać z prowadzącym zajęcia i zadać mu pytania dotyczące zajęć.

Minecraft: Eduction Edition to wersja edukacyjna jednej z najbardziej popularnych gier na świecie. Platforma umożliwia naukę matematyki, przyrody oraz innych przedmiotów szkolnych w sposób bardziej przystępny dla dzieci. Każda sesja edukacyjna jest zaprojektowana jak rozgrywka w oryginalnej grze. Dzięki temu najmłodsi nawet nie zauważają, kiedy nauka wchodzi im do głów. 

Wybierz interesujące Cię zajęcia:

Minecraft on-line

LEGO Robotyka on-line

Jeśli posiadasz w domu zestaw LEGO Mindstorms EV3, te zajęcia są dla Ciebie. Podczas warsztatów nauczymy się budować różnorodne robotyczne konstrukcje z elementów, które znajdują się w zestawie. Dzięki tajnikom programowania dowiemy się również w jaki sposób możemy nadać naszym maszyną życie.

Klub Planety Robotów

Grupa edukacyjno-rozrywkowa zrzeszająca młodych Robotyków

Voucher o wartości 50zł na wszystkie usługi Planety Robotów

Konsultacje on-line z Instruktorem LEGO Robotyki

Jednorazowa opłata: 50 zł

Konto Microsoft do Minecraft: Education Edition

Dołącz do nas na platformie Discord

Platforma Discord to miejsce, w którym uczestnicy naszych zajęć mogą kontaktować się z nami oraz sobą nawzajem. Stworzyliśmy tam kilka podgrup, dedykowanych konkretnym obszarom, takim jak zajęcia z Minecraft: Education Edition czy LEGO Mindstorms on-line. Część z kanałów jest dostępna dla wszystkich chętnych, jednak niektóre z nich są przeznaczone wyłącznie naszych uczniów oraz członków Klubu Planety Robotów.

Kanały ogólnodostępne:

  • dyskusje na temat lekcji z Minecraft: Education Edition oraz LEGO Mindstorms

  • ciekawostki oraz materiały związane z tematyką nauk ścisłych i nowych technologii

Kanały dostępne dla członków Klubu Planety Robotów:

  • regularne zajęcia na żywo z robotyki LEGO Mindstorms - w każdy czwartek o 16:00

  • przedpremierowe lekcje z Minecraft: Education Edition z możliwością konsultacji zagadnień z instruktorem

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z zajęciami online, jesteśmy do Państwa dyspozycji :)

  • YouTube

Subskrybuj nasz kanał na Youtube,

aby być na bieżąco z nowościami!