top of page

Zajęcia i kursy online dla
dzieci w każdym wieku:

edu.png

Nasze zajęcia on-line są odpowiedzią na rosnącą potrzebę materiałów edukacyjnych, z których dzieci mogą bezpiecznie korzystać samodzielnie w domu. 

Chcemy, aby najmłodsi mogli rozwijać swoją wiedzę, pasję i umiejętności w każdym warunkach. Z myślą o tym, stworzyliśmy trzy kursy, dostosowane do wieku oraz potrzeb dzieci i młodzieży. Nasze zajęcia to regularne spotkania online z naszymi instruktorami którzy w kameralnych grupach prowadza zajęcia na platformie Microsoft Teams. 

Zajęcia dopasowane do potrzeb wiekowych Twojego dziecka: 

Klub LEGO online 
5-9 lat

Minecraft online  
7-10 lat

Key-Art-2-kopia.png

Zajęcia dedykowane najmłodszym miłośnikom kloców LEGO. Członkostwo w klubie to regularne mini-wykłady dostosowane do umiejętności dzieci oraz zadania skonstruowane na podstawie przekazanych wcześniej ciekawostek. Podczas zajęć, w interesujący sposób przekazujemy podstawowe zagadnienia ze świata nauk ścisłych. 

Do wykonania wyzwań wystarczą klocki, które posiadacie w domu.

Klub jest dedykowany dzieciom w wieku 5-9 lat.

Minecraft: Eduction Edition to wersja edukacyjna jednej z najbardziej popularnych gier na świecie. Platforma umożliwia naukę matematyki, przyrody oraz innych przedmiotów szkolnych w sposób bardziej przystępny dla dzieci. Każda sesja edukacyjna jest zaprojektowana jak rozgrywka w oryginalnej grze. Dzięki formie zajęć najmłodsi nawet nie zauważają, kiedy nauka wchodzi im do głów.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-10 lat

Arduino wraz z C++ online
12-16 lat

MicrosoftTeams-image (5).png

Kurs Arduino wraz z C++ na Planecie Robotów jest znakomitym wprowadzeniem do nauki programowania. Uczestnicy poznają na nim podstawy języka C++ oraz standaryzowany język programowania Arduino. Przy wsparciu doświadczonych instruktorów kursanci poznają działanie potencjometru, serwosilnika oraz stworzą model stacji pomiarowej czy czujnika parkowania. To unikalne warsztaty dla młodych pasjonatów technologii. Podczas szkolenia wykorzystujemy specjalną platformę, dzięki czemu w czasie rzeczywistym możemy przetestować efekty naszej pracy.

Kurs dedykowany jest dla młodzieży w wieku 12-16 lat. 

Kontakt:

Masz pytanie? Odezwij się do nas, spróbujemy rozwiać Twoje wszystkie wątpliwości!

Biuro Planety Robotów

T: 731 471 482

Pon.-pt.: 9:00-17:00

warsztaty@planetarobotow.pl

Czym jest Microsoft Teams?

Microsoft Teams to główna platforma, której używamy do prowadzenia zajęć on-line na Planecie Robotów. Daje ona wiele możliwości, między innymi:

  • przeprowadzanie zajęć live z możliwością kontaktu z instruktorem w czasie rzeczywistym

  • katalogowanie dodatkowych materiałów edukacyjnych, z których uczniowie mogą korzystać w każdym momencie 

Dodatkowo, w zależności od potrzeb poszczególnych kursów, do dyspozycji dzieci i młodzieży będą inne aplikacje oraz materiały pomocnicze.

mt.jpg
bottom of page